w

K2 wygrała przetarg na obsługę digital marki Dziki Sad z portfolio Grupy Żywiec

Dziki sad mango

Agencja K2 wygrała przetarg Grupy Żywiec na obsługę marki Dziki Sad. Agencja jest odpowiedzialna za kompleksową komunikację marki w digitalu i social mediach.

Działania prowadzone przez K2 będą budowały świadomość marki Dziki Sad oraz całego portfolio jej wariantów smakowych, w tym nowego – mango. Opracowana przez agencję komunikacja będzie pogłębiała świat marki prezentowany w telewizji tradycyjnej. K2 odpowiada za kampanie displayowe, prowadzenie strony marki na FB oraz tworzenie contentu do wszystkich aktywności marki w Internecie. Pierwsze działania dla marki Dziki Sad rozpoczną się kwietniu 2019.

Dziki Sad to kolejna po Desperadosie marka z Grupy Żywiec pod opieką K2. Jej obsługa – podobnie jak Desperadosa – ma charakter stały.

Dziki Sad to unikalne na rynku połączenie piwa ze smakiem owoców o zawartości 4,5% alkoholu. Jest idealną propozycją dla wszystkich osób poszukujących napojów alkoholowych, które oprócz piwnej goryczki, posiadają także intensywny smak owoców. W portfolio Dzikiego Sadu, oprócz Jabłka łączącego piwo (60%) oraz napój o smaku cydru (40%), znajduje się także Śliwka – połączenie piwa (60%) i napoju o smaku tradycyjnej śliwki (40%) oraz Czereśnia – połączenie piwa (60%) i napoju o smaku czereśni (40%). Od wiosny tego roku w sprzedaży dostępny jest kolejny, soczysty wariant o smaku Mango.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Grzegorz kowalczuk

    Grzegorz Kowalczuk Business Development Directorem w AżTuNagle

    Podopieczni domów dziecka otrzymają darmowe okulary - kampania społeczna grupy essilor polska

    Podopieczni domów dziecka otrzymają darmowe okulary – kampania społeczna Grupy Essilor Polska