w

Kinowy przegląd PWST we wrocławskich tramwajach

kinowy przegląd pwst we wrocławskich tramwajach 1

Flirt w tramwaju z ciężarną czy zażarty bój o miejsce to tylko część akcji, która toczy się w niedawno upublicznionych przez wrocławskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne spotach. „Komunikacyjny przegląd gatunków filmowych” to owoc współpracy MPK i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie (PWST – Filia we Wrocławiu).

15 października w siedzibie PWST odbyła się premiera serii filmów, które od niedawna urozmaicają podróż pasażerom wrocławskiego MPK. Czasem bawią, czasem skłaniają do myślenia, ale przede wszystkim uczą w jaki sposób powinno się (lub nie powinno) zachowywać w komunikacji miejskiej.

Dramat obyczajowy „ROZMOWY NIEKONTROLOWANE”

Kino akcji „DESPERADOS”

Komedia romantyczna „ODKRYTA PRAWDA”

Western „ŁOWCA AUTOBUSÓW”

Film przygodowy „PLECAKI ATAKUJĄ”

[podobne_kampania społeczna]

Materiał filmowy na wysokim poziomie i ciekawa treść spotów sprawia, że cele jakie postawiły sobie MPK i PWST pozytywnie zaskakują. Filmy uświadamiają podróżnym zachowania, z których czasami nawet nie zdają sobie sprawy jadąc autobusem czy tramwajem. Uczą też życzliwego zachowania i edukują nowych użytkowników, a stałym przypominają zasady, które pozwolą na przyjemną podróż.

Co myślisz?

święta blogerka siostra faustyna? 6

Święta Blogerka siostra Faustyna?

emirates wita na pokładzie kibiców benficii 7

Emirates wita na pokładzie kibiców Benficii