Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

#najlepiej – VMLY&R Poland z nową kampanią eKonta dla młodych w mBanku

Ruszyła nowa kampania reklamującą eKonto, skierowana do osób w wieku 15-20 lat. Akcję obejmuje seria spotów pod hasłem „#najlepiej”, która w estetyce i językiem młodych opowiada o benefitach płynących z posiadania konta w mBanku.

Kampania jest oparta na serii spotów pokazujących sytuacje z codziennego życia młodych osób. Przydatne są wtedy różne funkcje oferowane przez mBank w ramach eKonta, m.in. płatności telefonem, przelewy na numer telefonu, sprawdzanie stanu konta w aplikacji mobilnej czy możliwość odkładnia na cele oszczędnościowe przy każdej płatności.
Dla nowych użytkowników eKonta w wieku 18+ dostępna jest promocja “Młodzi mogą więcej”, w ramach której po otworzeniu rachunku przysługuje premia do 120 zł: za minimum dwie płatności telefonem, minimum dwa przelewy na numer telefonu oraz posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego (te działania należy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyło się konto). Promocja ruszyła 1 kwietnia i potrwa do 29 sierpnia 2019 roku.
Serię spotów przygotowała agencja VMLY&R Poland. Agencja odpowiada również działania w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, YouTube), kampanię display, outdoor oraz działania z influencerami. Produkcją spotów zajęła się Flota Filmowa, ich reżyserią Państwo Rodzeństwo, a planowaniem i zakupem mediów Mindshare.
Działania prowadzone będą do końca czerwca 2019 roku.
program afiliacyjny

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz