Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Piotr Stanoch nowym managerem w zespole Digital OMD

Piotr Stanoch dołączył do zespołu Digital OMD obejmując stanowisko Digital Strategy Managera. Będzie odpowiedzialny m.in. za koordynację projektów i ścisłą współpracę z Klientami. 

 Piotr_Stanoch_OMD

W związku z dynamicznym rozwojem działu Digital OMD, agencja pozyskała nowego członka zespołu. Od kwietnia 2013 Piotr Stanoch będzie pełnił funkcję Digital Strategy Manager. Do zadań Piotra będzie należało doradztwo w doborze strategii i rekomendacje optymalnych rozwiązań oraz ścisła współpraca z Klientami. Piotr zajmie się również popularyzacją narzędzi oraz innowacyjnych rozwiązań OMD szczególnie pod kątem potrzeb Klientów e-commercowych.

Wspólny dział internetowy OMD, PHD i Easymedia jest jednostką specjalistyczną wspierającą działania zespołów operacyjnych. Kampanie typu display od 2007 roku są planowane w ramach multimedialnych zespołów operacyjnych.

Piotr Stanoch wcześniej był związany z Novem Group, gdzie pracował ostatnio na stanowisku Key Account Managera. W branży pracuje od 2008 roku. W tym okresie odpowiadał za planowanie i realizację kampanii m.in. dla takich reklamodawców jak: Aviva Direct, mBank, Top Secret, Troll, InPost czy Esselte.

 Źródło: mat. pras.