Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Seksmisja króluje na YouTube

Co jest? Patrz, patrz, patrz Albercik! Patrz, patrz! No patrz! Fantastyczny program. (…) Ale zbudowana ta rozgrywająca… Replay! Replay! No, no, no nie dały z tego replay’a.

Teraz to już nie jest problem. Każdy internauta, jadąc na urlop lub szukając zajęcia na deszczowy wieczór, może obejrzeć klasykę polskiego kina, za darmo i w jakości DVD na YouTube, wystarczy tylko mieć dostęp do internetu.
Seksmisja_rez.J.Machulski_KADR_zrodlo YouTube

 

Internauci mogą oglądać bezpłatnie komedie, takie jak: “Rejs” Marka Piwowskiego, “Seksmisja”
i “Va bank” Juliusza Machulskiego, “Brunet wieczorową porą” Stanisława Barei oraz “Nie lubię poniedziałku” Tadeusza Chmielewskiego, a także klasykę polskiego kina m.in.: “Popiół i diament”
czy “Niewinni czarodzieje” Andrzeja Wajdy, “Amator” i “Przypadek” Krzysztofa Kieślowskiego oraz “Ucieczka z kina Wolność” Wojciecha Marczewskiego.

Nie lubie poniedzialku2_rez.T.Chmielewski_KADR_zrodlo YouTube

Mija właśnie miesiąc odkąd studia filmowe KADR i TOR uruchomiły swoje kanały na platformie YouTube, udostępniając bezpłatnie ponad 60 tytułów najgłośniejszych polskich filmów pełnometrażowych – komedii, dramatów i filmów sensacyjnych.

Najpopularniejszym polskim filmem okazała się “Seksmisja” Juliusza Machulskiego – polscy internauci spędzili łącznie aż 2 lata oglądając ten film. W TOP 10 filmów, aż 8 to komedie. Łącznie polskie filmy na YouTube zostały już odtworzone prawie 400 tys. razy a internauci spędzili blisko 16 lat oglądając polską kinematografię na kanałach studiów filmowych KADR i TOR. Pełny ranking najpopularniejszych polskich filmów na kanałach YouTube wytwórni filmowych TOR i KADR przedstawia się następująco:

  • Seksmisja
  • Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?
  • Nie lubię poniedziałku
  • Kogel Mogel
  • Brunet wieczorową porą
  • Galimatias czyli Kogel Mogel 2
  • Wielki Szu
  • Vabank I
  • Vabank II czyli riposta
  •  Faraon

Tuż za pierwszą dziesiątką znalazł się “Rejs” Marka Piwowskiego, który uplasował się na 11 pozycji.i

W dorobku obu najstarszych polskich studiów filmowych znajduje się ponad 800 dzieł rodzimej kinematografii. Zarówno TOR jak i KADR planują sukcesywnie udostępniać na swoich kanałach kolejne filmy.

Kanały Studiów Filmowych KADR i TOR są dostępne pod adresami:

http://www.youtube.com/studiofilmowekadr
http://www.youtube.com/studiofilmowetor

 

źródło: mat. pras.

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,