Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Sokół i Dawid Podsiadło we wspólnym teledysku. Kolejny krok kampanii Johnnie Walker

Johnnie Walker zaprosił do współpracy Sokoła, legendę polskiego hip-hopu, i Dawida Podsiadło, jednego z najbardziej znaczących obecnie artystów na polskiej scenie muzycznej. W ramach kampanii zrealizowano teledysk do wspólnego utworu obu artystów “Świadomy sen”. Wideo jest kolejną odsłoną kampanii “Rób to, w co wierzysz”.

Teledysk osadzony jest w tajemniczym klimacie. Śledzimy w nim Sokoła i Dawida Podsiadło wplątanych w zagadkową grę. Do czego doprowadzą artystów tajemnicze wskazówki?


Jest to kolejny, konsekwentny krok marki Johnnie Walker w kontynuowaniu niestandardowej formy kampanii. Do współpracy zapraszane są ikony polskiej muzyki i filmu. Nieoczywiste kolaboracje kończą się zaskakującymi efektami, a sami artyści otrzymują nieograniczoną przestrzeń do realizacji najbardziej śmiałych pomysłów muzycznych.

Zaprosiliśmy do współpracy dwóch cenionych przedstawicieli sceny muzycznej pochodzących z zupełnie różnych środowisk, którzy swoim postępowaniem odzwierciedlają ideę marki Johnnie Walker Keep Walking. Doprowadziliśmy do nieoczywistej kolaboracji, mając pewność, że wynik będzie spektakularny. Sami artyści odnaleźli się w projekcie doskonale, stworzyli utwór wychodzący poza standardy. MARTA KRYBUS, JOHNNIE WALKER BRAND MANAGER EUROPE

Za koncepcję teledysku Sokoła i Dawida Podsiadło odpowiedzialna jest agencja VML Poland. Obok standardowego klipu w ramach projektu zrealizowano również dwa dodatkowe materiały wideo, pokazujące drogę każdego z artystów. Całość wyreżyserował Daniel Jaroszek, za produkcję odpowiada dom produkcyjny Makata Creative Group.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *