Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Katarzyna Adamkiewicz Head of Social Media w GoldenSubmarine

Z GoldenSubmarine związana jest od dwóch lat, ostatnio pełniąc funkcję Social Media Managera.

„Media społecznościowe stają się coraz mocniejszą i atrakcyjniejszą platformą nie tylko komunikacji marki z klientem, lecz przede wszystkim autentycznego dialogu. Sprzyja transparentności i budowaniu partnerskich relacji między marką a konsumentem. Jest przestrzenią bardzo wdzięczną, ale i wymagającą. To jedna z przyczyn, z których jako pasjonatka marketingu, pokochałam social media” – mówi Katarzyna Adamkiewicz.

Jako Head of Social Media będzie odpowiadać za rozwój zespołu w poznańskim oddziale agencji. Jej doświadczenie obejmuje pracę z takimi markami jak Citi Handlowy, NIVEA Polska, a także Tatra, Dziki Sad, Specjal, Brackie Pils czy Monte.

W wolnym czasie prowadzi stronę na Facebooku Social Media Notes, gdzie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat wszystkiego, co jej zdaniem w mediach społecznościowych warte szczególnej uwagi. W pracy zawodowej mocno wierzy w słowa Gary’ego Vaynerchuka, autora głośnych książek, przedsiębiorcy, influencera: „Maybe don’t call it social media. Just be human and tell your story”.

Prywatnie, jak sama przyznaje, jest kompletnie uzależniona od roweru. To jej codzienny środek transportu w mieście. Ćwiczy salsę – należy do salsowej formacji tanecznej.

program afiliacyjny

Dodaj komentarz