w

Agencja Publicis Poland i Skanska Property Poland rozpoczynają współpracę

Agencja publicis poland i skanska property poland rozpoczynają współpracę

Skanska Property Poland powierzyła agencji Publicis Poland obsługę wybranych projektów korporacyjnych i inwestycyjnych dewelopera.

„Skanska Property Poland to lider na rynku firm deweloperskich, cieszący się dużą renomą. To firma, która osiągnęła swój sukces dzięki trzymaniu się zasad zrównoważonego rozwoju, zaangażowana w szereg projektów społecznych i dbająca o środowisko. Możliwość współpracy z tak uznaną marką jest dla nas powodem do dumy i wyzwaniem pozwalającym na rozwój naszego know-how.” – powiedział Maciej Lissowski, Chief Operating Officer w agencji Publicis Poland.

Skanska Property Poland zajmuje się działalnością deweloperską na rynku inwestycji biurowych. Jest obecna we wszystkich najważniejszych ośrodkach biznesowych w Polsce – w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Krakowie i we Wrocławiu. Dotychczas firma zrealizowała w kraju kilkanaście dużych inwestycji biurowych, spośród których najbardziej znaną jest kompleks Atrium usytuowany przy Al. Jana Pawła II w Warszawie. Zespołem marketingu i komunikacji w Skanska Property Poland kieruje Anna Wiśniewska.

Whirlpool wprowadza świeżość w biznesie

Whirlpool wprowadza świeżość w biznesie

Ebook whitepress: narzędzia content marketingowe

Ebook Whitepress: narzędzia content marketingowe