w

Kampania  „The Liver Check” z dwiema złotymi statuetkami na MIXX Europe 2023

Ekipa publicis mixx

W Madrycie podczas Gali MIXX Europe 2023 organizowanej przez IAB Europe, agencje Publicis Worldwide, MSL i PHD Poland odebrały dwie złote statuetki za kampanię The Liver Check, zrealizowaną dla Klienta Sanofi.

Nagrodzona na Gali MIXX Europe 2023 kampania „The Liver Check” otrzymała dwa złota w kategoriach Direct Response/Lead Generation Campaign oraz Integrated Advertising. 

Celem zainicjowanej przez Sanofi i nagrodzonej w europejskim konkursie kampanii było, podniesienie świadomości wśród mężczyzn po 40. roku życia na temat roli wątroby w organizmie i konieczności badania jej w kierunku NAFLD – niealkoholowej stłuszczeniowej choroby wątroby. W ramach akcji mieszkańcy 16 miast w Polsce mieli bezpłatnie wykonać nieinwazyjne badanie wątroby w mobilnych gabinetach za pomocą urządzenia FibroScan. 

Koncepcję i realizację kampanii przygotowała agencja Publicis Worldwide. Za działania PR i przygotowanie akcji z mobilnymi gabinetami odpowiadała MSL. Za planowanie mediów i współpracę z ambasadorami odpowiadała PHD Poland. Produkcję spotów powierzono studiu Papaya, postprodukcją zajęło się studio Lunapark. 

Partnerami akcji byli Speed Car – ogólnopolska sieć stacji kontroli pojazdów, Truckers Life – największa polska organizacja pozarządowa działająca na rzecz poprawy zdrowia i bezpieczeństwa kierowców zawodowych, Youngtimers Warsaw – podmiot zrzeszający fanów klasycznej motoryzacji.


78 urodziny magazynu dla dzieci „Świerszczyk” 

Najbardziej ekologiczne opakowania to te, których… nie ma

Dlaczego kurs BTC odnotował duże spadki w pierwszej połowie 2022 roku?

Merchup

MerchUp: od licealnej przyjaźni do biznesu przynoszącego milionowe przychody. Jak przekuć młodzieńcze marzenia w sukces?

Sam altman

Sam Altman, prezes Open AI, w Warszawie o przyszłości sztucznej inteligencji