w ,

Ebook Whitepress: narzędzia content marketingowe

Ebook whitepress: narzędzia content marketingowe

Agencja Whitepress przygotowała drugiego ebooka, tym razem poświęconego narzędziom przydatnym w prowadzeniu kampanii content marketingowych. Publikacja ma ponad 140 stron, na których opisano 74 narzędzia, podzielone na siedem części merytorycznych. Publikacja jest bezpłatna.

Przy ebooku pracowało aż czterech autorów – dr Paweł Strykowski, Katarzyna Grzesik, Paulina Kamińska i Szymon Słowik. Dodatkowo, jako zewnętrzni eksperci wypowiadają się przedstawiciele Partnerów i Patronów medialnych – w sumie można przeczytać aż 16 wypowiedzi. Jest to pierwsze tak szerokie opracowanie na polskim rynku, w którym znajdują się opisy platform, programów i usług dostępnych dla marketerów. Narzędzia zostały podzielone na siedem grup, ze względu na użyteczność w kolejnych etapach realizacji strategii content marketingowych. Są to: poszukiwanie, zbieranie, organizowanie, tworzenie, dystrybucja, promowanie i monitoring.

„Mamy świadomość, że nie opisaliśmy wszystkich narzędzi, a opublikowane opisy są czasami pobieżne i nie oddają wszystkich istotnych cech programów i platform. Zależało nam na przekazaniu samej esencji – udostępnieniu marketerom swego rodzaju przewodnika, który pomoże im skutecznie dobrać programy i aplikacje do swoich potrzeb” – wyjaśnia dr Paweł Strykowski, współzałożyciel Whitepress i jeden z autorów ebooka.

Narzedzia-infografika-mini-

[podobne_content marketing]

Publikacja jest bezpłatna i można ją pobrać ze strony https://www.whitepress.pl/. Aby pobrać materiał należy pozostawić swój adres e-mail. Partnerami publikacji są: Brand24, Sentione, NapoleonCat, Content Stream, mini CRM, Muse, Knowledge Hub, Semahead, Socjomania, Takaoto. Patroni medialni to: Marketer+, Mediarun.com, Marketinglink.pl, Newsline.pl, PortalMedialny.pl, MamStartup.pl, Marketing-news.pl, SocialPress.pl, Brief, NF.pl, AdMonkey.pl, E-biznes.pl, NowyMarketing.pl
i SprawnyMarketing.pl.

Agencja publicis poland i skanska property poland rozpoczynają współpracę

Agencja Publicis Poland i Skanska Property Poland rozpoczynają współpracę

Ukryty język międzynarodowy

Ukryty język międzynarodowy