w

Anna Gajewicz nową dyrektor marketingu OSM Piątnica

Anna gajewicz

Od grudnia 2023 roku stanowisko dyrektora marketingu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy objęła Anna Gajewicz. Nowa dyrektor będzie zarządzała zespołem marketingu OSM Piątnica oraz odpowiadała za strategię i komunikację marketingową, badania rynku, a także koncepcje i wprowadzanie nowych produktów.

Anna Gajewicz ma ponad 25-letnie doświadczenie managerskie zdobyte zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w polskich firmach. Pracowała między innymi dla Danone, Frito Lay, Diageo, Reckitt Benckiser, Torf Corporation, gdzie zarządzała zespołami i marketingiem takich marek jak np. Lay’s, Vanish, Calgon, Veet, ON oraz Tołpa.

Od grudnia br. odpowiadała będzie za realizację działań marketingowych dla Piątnicy – najsilniejszej marki nabiałowej w Polsce.

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu OSM Piątnica. Wyroby z Piątnicy to najwyższej jakości produkty, które – podobnie jak wielu konsumentów – uwielbiam za wyjątkowy smak, naturalny skład i różnorodność. Z ogromną przyjemnością będę więc zajmowała się marketingiem marki, która jest obecna niemal w każdym polskim domu, a także zdobywa popularność poza naszymi granicami – mówi Anna Gajewicz, dyrektor marketingu OSM Piątnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinted prezenty

Vinted sprawdził, co Polacy myślą o prezentach z drugiej ręki

25 lat google

25 lat Google: najczęściej wyszukiwane osoby, miejsca i rzeczy wszechczasów