w ,

Burger King na ratunek głodnym romantykom

Burger king

Zmęczonym i głodnym, którzy przypomnieli sobie o walentynkowym obyczaju wręczenia bukietów ukochanej osobie, Burger King oferuje wsparcie. Osoby czekające w niezwykle długiej kolejce po kwiaty, mogą odetchnąć i delektować się darmowym Whopperem w menu “Na poczekaniu”, podczas gdy w staniu wyręczy ich burgerowy asystent.

Burger King zadbał, by bukietów nie wręczyli głodni romantycy. W wybranych kwiaciarniach w pobliżu restauracji kolejkowicze 14 lutego mogą spotkać pomocnika.
Opadającym z sił, zastępstwo w kolejce gwarantuje Burger King, który w tym czasie zaprasza na darmowe (przed randkowe) menu. Po skończonym posiłku oczekujący na kwiaty będzie mógł spokojnie wrócić do spełnienia swojej walentynkowej misji.
Aktywacja ma miejsce w kwiaciarni przy restauracji Burger King Szewska przy ul. Szewskiej 7 w Krakowie. Już w Walentynki znajdzie się tam dokładna instrukcja oraz specjalna strefa dedykowana głodnym romantykom.
“Burger King jak super bohater pojawia się tam, gdzie może okazać się pomocny, w miejscach, w których warto wesprzeć innych. Czasami jest to konkurencja, czasami służby mundurowe, innym razem – jak obecnie, szalenie głodni walentynkowi kolejkowicze. Zamiast mnożyć akcje, solidaryzujemy się z potrzebującymi, niosąc im autentyczny smak grillowanej na ogniu wołowiny i świeżych warzyw!” – komentuje Magdalena Mamczur, Burger King Marketing Director.
Menu “Na poczekaniu” składać się będzie z: regularnego burgera Whopper, średniego napoju oraz średnich frytek.
Działania marki będą trwać w godzinach 11-15 wyłącznie 14.02. Za aktywację odpowiada agencja 180heartbeats Jung v Matt.
Walentynki w glovo

Walentynki w Glovo: Ekspresowe dostawy z sex shopów i kwiaciarni

Ctv

CTV w kampaniach reklamowych