Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Czarny Burger w cross-promocji Burger King i World od Tanks

Burger King Polska nawiązał współpracę z producentem jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie – World of Tanks. Z tej okazji od 17 października we wszystkich restauracjach sieci w Polsce można spróbować absolutnej nowości – Tank Burgera w czarnej bułce. Do każdego czarnego burgera dołączana jest zdrapka z kodami do gry World of Tanks PC.

Nowy Tank Burger wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i smakiem. Charakterystyczna czarna bułka, 100% wołowina, żółty ser i świeże dodatki to wystrzałowe połączenie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Co jeszcze łączy Burger King i World of Tanks? Ogień! Burger King grilluje swoją wołowinę na ogniu, a w grze wydobywa się on z luf wraz z wystrzelonymi pociskami.

Nowy czarny burger dostępny jest od 17 października we wszystkich restauracjach Burger King na terenie kraju. W cenie 15,95 zł dostaniemy efektownego czarnego burgera oraz bonus w postaci zdrapki z kodami do gry. Gamerów z pewnością ucieszy informacja, że każda zdrapka wygrywa. Do zgarnięcia są dwa rodzaje nagród: kod zaproszeniowy dla nowych graczy oraz bonus dla już zarejestrowanych w grze. Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia na własność polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”.

Więcej szczegółów na www.TankBurger.pl oraz na zdrapkach.

 

program afiliacyjny

Dodaj komentarz