Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Cannes Lions Imagination Day 2017

Do 9 października trwa przedsprzedaż biletów na siódmą już edycję najbardziej inspirującej konferencji Imagination Day!

O kampaniach, które zdobyły canneńskie Lwy oraz o tym, jak łączyć sztukę z nowymi technologiami dowiemy się już 20 listopada w Multikinie Złote Tarasy, podczas 7 edycji konferencji Imagination Day, której organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

W tym roku na scenie Multikina stanie 10 kobiet – przedstawicielek branży kreatywnej, organizacji pozarządowych i szeroko rozumianego biznesu. Opowiedzą one o swoich zawodowych wyzwaniach, przedstawią kreatywne kampanie reklamowe, niestandardowe rozwiązania oraz podzielą się tym, co je inspiruje i daje siłę do robienia coraz lepszych projektów. Wśród zaproszonych są między innymi: MARIANA RINALDI, która na drugim końcu świata pracuje z artystami, tworzącymi niezapomniane, unikalne występy za pomocą nowoczesnych technologii, ELLEN KISS, zajmująca się z jednej strony innowacją w jednym z największych banków Ameryki Południowej, a z drugiej będąca profesorem i wybitnym specjalistą od metody Design Thinking, czy LAURA CHIAVONE, która jako strateg w Tribal Worldwide New York pracuje przy wielokrotnie nagradzanych kampaniach. To tylko 3 spośród 10 wyjątkowych prelegentek, które będzie można spotkać podczas Imagination Day!

Biorąc udział w konferencji Imagination Day można za darmo odwiedzić strefę VR firmy Samsung w Złotych Tarasach.

Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem www.imaginationday.pl.

Tego samego dnia wieczorem, w wybranych 5 miastach Polski, wyświetlony zostanie pokaz najlepszych filmów reklamowych, nagrodzonych na tegorocznym festiwalu Cannes Lions. Seans rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety można kupić w kasach biletowych lub na stronie Multikina: https://multikino.pl/wydarzenia/maratony/cannes-lions-imagination-day

czytaj:   Starcom wygrywa przetarg na obsługę mediową firmy Maspex

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *