Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Maciej Kozina w dziale kreacji VML Poland

Do warszawskiego zespołu agencji VML Poland dołączył Maciej Kozina, który objął stanowisko Associate Creative Director. W branży od ponad 7 lat. Poprzednio pracował jako Deputy Creative Director w Isobar Poland.

Maciej Kozina w duecie z Adamem Smereczyńskim odpowiada w VML Poland za zespół 30 osób i obsługę takich marek jak Żywiec, EB, Tic Tac Global, Wyborowa, Lay’s Polska, Lay’s Region, Red Bull oraz mBank.
Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Isobar Poland, 180heartbeats + JUNG v. MATT, Cheil Worldwide oraz Change Integrated.
Maciej Kozina jest współautorem wielu nagradzanych projektów, m.in. “Screeshot Coupons” (McDonald’s), “Bardzo dobre maniery” (Polski Czerwony Krzyż), czy “Wołyń – Pojednanie” (Forum Film).
Na swoim koncie ma ponad 50 nagród i wyróżnień na najważniejszych polskich i międzynarodowych konkursach reklamowych: Cannes Lions, D&AD, Golden Drum, Eurobest, One Show, Clio Awards, Effie, KTR czy Innovation Ad. Jego prace były publikowane m.in. w Fast Company, PSFK i Direct New Ideas.
czytaj:   Turystyczne last minute - czyli TOP 5 aplikacji mobilnych polskich miast

2 Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *