w

Coca-Cola K-Wave. Coca-Cola wkracza do świata K-Popu z limitowaną edycją napojów

Coca-cola k-wave

Coca-Cola wprowadza na rynek K-Wave, pierwszą edycję smaku dedykowaną fanom K-Pop, celebrując ich pasję do koreańskiej muzyki pop. W ramach tej inicjatywy, marka oferuje nie tylko limitowaną wersję napoju, ale również szereg doświadczeń zarówno w przestrzeni cyfrowej, jak i realnej, mających na celu zjednoczenie miłośników koreańskiej kultury pop z różnych zakątków globu. Inicjatywa ta wpisuje się w szerszy projekt Coca-Cola Creations, promujący innowacyjne wersje słynnego napoju oraz unikalne inicjatywy.

Poprzez aktywację „Prawdziwej Magii”, Coca-Cola Zero Cukru K-Wave oferuje swoim konsumentom możliwość zanurzenia się w elektryzującej atmosferze bliskości z idolami K-Pop, celebrując tym samym ich wyjątkową pasję do tej muzyki. Dzięki każdemu łykowi napoju, fani mają szansę na doświadczenie emocji znanych z fascynacji koreańskim popem, wszystko to dzięki charakterystycznemu smakowi Coca-Coli wzbogaconemu o owocowe nuty inspirowane K-Popem.

Marka zaangażowała w projekt aż trzy topowe zespoły K-Popowe; Stray Kids, ITZY i NMIXX, a także założyciela JYP Entertainment, J.Y.Park, którzy wspólnie wydali hymn K-Popu i teledysk zatytułowany „Like Magic”. Pełny utwór i video będzie można obejrzeć już na początku marca na na oficjalnym kanale Coca-Cola na Youtube oraz na platformie Creations Hub.

Ponadto, w ramach kampanii, konsumenci mają możliwość wzięcia udziału w „Like Magic” Fan Music Video Digital Experience, czyli wyjątkowym doświadczeniu na platformie Creations Hub pomagającym urzeczywistnić marzenia fanów, zanurzając ich bezpośrednio w świecie K-Popu, u boku ich idoli! To wszystko za sprawą sztucznej inteligencji – wystarczy osadzić swój głos, imię i zdjęcie, by pojawić się w różnych miejscach teledysku. Wygenerowany materiał można także pobrać i udostępnić w mediach społecznościowych.

Coca-Cola Creations będzie również gospodarzem koncertu K-Pop w Seulu z udziałem gwiazdorskiej obsady JYPE i innych wyjątkowych artystów. Transmisja z wydarzenia zostanie udostępniona dla fanów K-Popu z całego świata na oficjalnym kanale Coca-Cola na Youtube.

Wprowadzenie na rynek Coca-Cola Zero Cukru K-Wave obejmuje również współpracę z Private Policy, w ramach której powstała wyjątkowa kolekcja odzieży i akcesoriów, koszulek, bluz, czapek, biżuterii i pasków.  Dla wielbicieli doskonałego smaku i kultury K-Popu z Polski, Coca-Cola przygotowała specjalną loterię, w której do wygrania będą wspomniane gadżety rozpocznie się ona już w kwietniu, a produkty biorące w niej udział będzie można znaleźć w sieci sklepów Lidl.

Współpracując z naszym niesamowitym zespołem i partnerami agencyjnymi w Korei, stworzyliśmy wyjątkowe doświadczenia, które, mamy nadzieję, przyniosą prawdziwą magię Coca-Cola fanom K-Popu na całym świecie” – mówi Oana Vlad, starsza dyrektorka ds. globalnej strategii w Coca-Cola. Zgodnie z duchem Coca-Cola Creations, wszystko zaczyna się od kultowego smaku Coca-Cola Zero Cukru, któremu tym razem towarzyszy szczypta aromatów inspirowanych Koreą.

Świat K-Popu istnieje dzięki entuzjastom i jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Coca-Cola, bo umożliwia nam ona uczczenie miłości jaką darzą nas fani – dodaje J.Y.Park, założyciel JYP Entertainment. Mamy nadzieję, że poczują też nasze uznanie dla ich wsparcia właśnie dzięki wyjątkowemu, limitowanemu smakowi Coca-Cola Zero Cukru oraz doświadczeniom IRL i cyfrowym, które przybliżą ich do ulubionych artystów.

Coca-Cola Zero Cukru K-Wave będzie dostępna w puszkach o pojemności 250 ml w wybranych sklepach spożywczych sieci Żabka od 29 lutego, a od połowy marca również w selektywnej dystrybucji. 

Więcej informacji na temat Coca-Cola Creations można znaleźć na stronie www.coca-cola.com/creations.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konkurs grantowy

Konkurs grantowy na 10 000 dolarów dla początkujących Game Developerów

Natalia załęcka

Natalia Załęcka Chief Business Officerem w Value Media