w ,

Ceneo stawia na serwisy poradnikowe

Ceneo stawia na serwisy poradnikowe

To kolejny krok na drodze rozwoju porównywarki. Poza udostępnieniem dla kupujących inteligentnego systemu rekomendacji, możliwości bezpiecznego zakupu poprzez koszyk czy Programu Zaufane Opinie, Ceneo.pl wdraża serwisy z poradami dla kupujących.

 Cover_wnetrza_ze_smakiem

Nowopowstałe serwisy tematyczne dają każdemu kupującemu możliwość odnalezienia dodatkowych inspiracji i porad związanych na przykład z: urządzaniem mieszkania, trendami modowymi, dbaniem o zdrowie, a nawet ekologicznym stylem życia.

– Zauważyliśmy, że nasz użytkownik już nie tylko odwiedza porównywarkę, by wyszukać najniższe ceny produktów, ale szuka także porad, inspiracji, dodatkowych informacji, które pomogą mu podjąć decyzję zakupową. Na Ceneo.pl znajduje się prawie 7 milionów produktów, użytkownik oczekuje od nas wskazania, które z nich są godne polecenia – mówi Monika Brandys pomysłodawczyni serwisów z poradami Ceneo.pl. – Już nie tylko opisy czy dobrej jakości zdjęcia produktów mają znaczenie przy wybieraniu towarów. Kupujący chcą dziś oglądać produkty w formie stylizacji, aranżacji i gotowych pomysłów na ich wykorzystanie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej przestrzeni, w ramach której będziemy tego typu porady prezentować – wyjaśnia Brandys.

Gdzie szukać porad od Ceneo.pl?

Serwis związany z aranżacją wnętrz i designem, Wnętrza ze smakiem, to źródło ciekawych pomysłów i informacji, dla wszystkich tych, którzy szukają inspiracji na temat wyposażenia i wykańczania wnętrz. Modowy serwis – Kraina stylu – dostarcza inspiracji w kwestii ubioru dla pań i panów, porad o łączeniu dodatków oraz informuje  o najnowszych trendach w modzie. Kolejny serwis poświęcony zdrowemu stylowi życia i urodzie: Dbam o siebie, na którym poza poradami jak wyglądać pięknie i czuć się zdrowo, można znaleźć informacje o sprzęcie sportowym czy porady psychologiczne. Eko miszmasz jest tymczasem skarbnicą wiedzy o ekologicznych trendach i nowinkach o tej tematyce. Można w nim znaleźć informacje na przykład o tym, w jaki sposób oszczędzać gotując, czy jak zrobić biżuterię z recyklingowych produktów. Każdy z serwisów jest zintegrowany z kanałami mediów społecznościowych, w których można znaleźć dodatkowe, tematyczne galerie zdjęć produktów, ich aranżacji czy stylizacji.

Serwisy tematyczne cieszą się rosnącą popularnością wśród kupujących, dlatego już dzisiaj Ceneo.pl zapowiada intensywne prace nad kolejnymi.


źródło: mat. pras.

Jak nie dać ciastka i śledzić ciastko? Dzięki no cookie tracker

Jak nie dać ciastka i śledzić ciastko? Dzięki No Cookie Tracker

Unikalne treści wpływają na twoją sprzedaż

Unikalne treści wpływają na twoją sprzedaż