Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

E_misja Interactive 360 i SALESmanago zostają partnerami

Agencja E_misja Interactive 360 (NuOrder Group) i SALESmanago podpisały umowę partnerską. Dzięki nawiązanej współpracy agencja oferuje swoim klientom automatyzację działań marketingowych umożliwiającą znaczne zwiększenie sprzedaży.

e_misja_logo

 

ako oficjalny partner firmy SALESmanago Agencja E_misja Interactive (NuOrder Group) oferuje  klientom implementacje oraz kompleksową obsługę systemu klasy Marketing Automation. System Marketing Automation w połączeniu z działaniami wykorzystującymi Efekt ROPO oraz Inbound Marketingiem to obecnie jeden z najskuteczniejszych dostępnych zestawów działań marketingowych generujących wzrost sprzedaży.

System SALESmanago pozwala na znaczne usprawnienie prowadzonych dotąd przez marki działań marketingowych w Internecie. System umożliwia m.in. dokładne śledzenie różnych aktywności poszczególnych konsumentów – np. związanych z mailingami czy na stronie internetowej i nadawanie im indywidualnej punktacji określającej ich gotowość do zakupu. Ta funkcjonalność wyraźnie podnosi efektywność działu handlowego, który dysponuje precyzyjnymi informacjami na temat poziomu dojrzałości danego klienta w lejku zakupowym.

Ponadto system pozwala na prowadzenie automatycznej edukacji klientów w programie Lead Nurturing, wysyłanie automatycznych, predefiniowanych ofert; automatyczne tworzenie ofert behawioralnych, realizowanie automatycznych akcji cross-sellingowych oraz zindywidualizowanie komunikacji z klientami.

SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer sp. z o.o. sp.k (www.benhauer.pl), która od 2009 roku specjalizuje się w tworzeniu technologii i systemów do marketingu i sprzedaży z których korzysta ponad 4000 firm w Polsce.


źródło: mat. pras.