w

Gdzie są TE dzieci? Emilka, Bartuś i Zuzia odpowiadają: “TU jestem” [kampania spłeczna]

Gdzie sa te dzieci

Emilka i Bartuś walczą z SMA. Zuzia choruje na rzadką chorobę układu oddechowego. Dzieci potrzebują rehabilitacji, leczenia i diagnostyki. Wspólnie muszą zebrać ponad 2,5 mln złotych. Jak możesz pomóc?

Gdzie sa te dzieci

Kolejna kampania billboardowa Fundacji “Nasze Dzieci” zalała polskie miasta i znowu wywołała medialną burzę. Tym razem chodzi o spadek dzietności. Internauci zaczęli szukać TYCH dzieci, o które pytają billboardy, a niektórym udało się je znaleźć.  

Szukajcie, a znajdziecie!

Agencja reklamowa Feeders nie musiała ich wcale długo szukać. Znalazła je w serwisie Pomagam.pl. Dzieci, które potrzebują wsparcia finansowego, by żyć. Tak zrodził się pomysł na połączenie sił i wspólną akcję outdoorowa “TU jestem”. 

Parafrazując Johna F. Kennedy’ego, nie pytamy, gdzie te dzieci, tylko mówimy, co można dla nich zrobić. Zuzia, Bartuś i Emilka są tutaj i naprawdę można im pomóc, więc nie gadamy, tylko pomagamy! – mówi Adam Sierociński, deputy creative director agencji reklamowej Feeders. 

Emilka, Bartuś, Zuzia. Dzieci, które potrzebują Twojego wsparcia

Billboardy serwisu Pomagam.pl i agencji Feeders na pytanie: “Gdzie TE dzieci?” odpowiadają: “TU jestem”. Prezentują one trójkę małych wojowników, którzy zmagają się z chorobą codziennie. 

Emilka i Bartuś chorują na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Od lat zbierają pieniądze na portalu crowdfundingowym m.in. na codzienną rehabilitację i specjalistyczny sprzęt. Zuzia natomiast jest wcześniakiem i zmaga się z rzadką chorobą układu oddechowego. Potrzebuje funduszy na diagnostykę i leczenie w USA. 

Tą akcją chcemy również podkreślić, że takich dzieci jak Emilka, Bartuś czy Zuzia jest o wiele więcej. A nasza kampania jest kroplą w morzu potrzeb. W naszym serwisie codziennie powstają zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci, które potrzebują wsparcia. Często koszty leczenia przekraczają rodzinny budżet, a wielu rodziców nie może podjąć pracy zarobkowej ze względu na całodobową opiekę nad dziećmi. – opowiada Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl. 

Dlatego Feedersi i Zespół Pomagam.pl zachęcają na swoich billboardach również do wspierania zbiórek innych dzieci np. ze swojego bliskiego otoczenia. 

Jak mogę pomóc? 

To proste! Znajdź billboard w swoim mieście i zeskanuj kod QR, który znajduje się na nim. Gdy już znajdziesz się na stronie zbiórki, kliknij “Wpłać teraz”, wybierz metodę płatności i dorzuć się! Możesz to również zrobić, klikając w poniższe linki i poznając historie małych bohaterów:

Każda wpłata się liczy i przybliża Emilkę, Bartusia, Zuzię oraz inne dzieci do celu. Razem możemy zapewnić im środki na leczenie, rehabilitację, diagnostykę i pomóc w ich dzielnej walce z chorobą. 

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl.  

Skuteczny landing page

Jak opracować landing page, który przynosi efekty? Poznaj zasady tworzenia skutecznej strony docelowej

Video brothers

Grupa Filmowa Darwin, Astrofaza, Wini, Trollsky, Baniak Baniaka – dołączają do Video Brothers