w

K2 Media dla Kat von D Beauty

Kate von d

Agencja K2 Media, dla swojego klienta – sieci perfumerii SEPHORA, współrealizuje kampanię wprowadzającą długo wyczekiwaną na polskim rynku markę kosmetyczną Kat von D Beauty.

Zaplanowany na najbliższe dwa miesiące launch marki, rozpoczął się konferencją prasową, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas eventu założycielka marki – Kat Von D oraz jej team makijażowy The Artistry Collective, spotkali się z polskimi i zagranicznymi mediami oraz influencerami.

Całościowy zakres działań powierzonych K2 Media obejmuje: strategię, kreację, realizację livestreamingu z konferencji, dobór i współpracę z blogerami podczas kampanii, produkcję materiałów graficznych oraz video, a także zakup mediów w kanałach społecznościowych. Agencją wspierającą działania K2 Media jest Vizeum. Za organizację konferencji prasowej odpowiadają firmy Super Super oraz Dream Art Productions.

Marka Kat Von D Beauty powstała w 2008 roku. Dostępna jest w 25 krajach w Ameryce Północnej, Łacińskiej, Europie, Azji Południowo-Wschodniej, Australii i na Bliskim Wschodzie. Produkty Kat Von D w polskich perfumeriach SEPHORA pojawią się jesienią br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jan roman

Jan Roman w domu mediowym Carat

Adam kaczanowski

Adam Kaczanowski z LemonSky JWT do H2O Creative