Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

K2 Media wypromuje na Facebooku „Kamienie na szaniec”

Należąca do Grupy K2 interaktywna agencja mediowa, na zlecenie Monolith Films, zadba o promocję filmu „Kamienie na szaniec” na Facebooku. Premiera adaptacji powieści Aleksandra Kamińskiego planowana jest na marzec 2014 roku. Strategią i przeprowadzeniem działań zajmie się zespół K2 Social.

W ramach strategii promocji ekranizacji filmu w reżyserii Roberta Glińskiego na Facebooku powstaną fanpage poświęcone filmowi i głównym bohaterom. Głównym kanałem komunikacji będzie profil na Facebooku Kamienie Na Szaniec, na którym pojawiać się będą materiały dotyczące filmu, wywiady z aktorami, fotorelacje z planu zdjęciowego oraz unikalne materiały video. Część narracji prowadzona będzie przez głównych bohaterów filmu.

Obok materiałów promujących film na fanpage „Kamieni na szaniec” wykorzystane zostaną materiały fotograficzne obrazujące życie Warszawy pod okupacją niemiecką pochodzące ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

„Kamienie na szaniec” to adaptacja powieści Aleksandra Kamińskiego opowiadająca o losach harcerzy walczących w Szarych Szeregach. Film w reżyserii Roberta Glińskiego wejdzie do kin w marcu 2014 roku. W rolach głównych wystąpią: Tomasz Ziętek („Rudy”), Marcel Sabat („Zośka”), Kamil Szeptycki („Alek”). W rolach drugoplanowych na ekranie pojawią się m.in.: Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Marian Dziędziel czy Olgierd Łukaszewicz.

źródło: mat. pras.