w ,

Kampania reklamowa Nice To Fit You

Diety pudełkowe to jedna z najbardziej dynamicznie rosnących branż w Polsce. Ubiegłoroczny rynek diet cateringowych wart był już miliard złotych! Przybywa też firm oferujących tego typu usługi, co pociąga za sobą konieczność wyróżnienia się na tle konkurencji. Coraz więcej firm sięga po profesjonalistów i buduje silne kampanie reklamowe, pokazujące korzyści, ofertę oraz budujące pozycję firmy. Zatrudnia także gwiazdy, które stają się ambasadorami marek.

Nice To Fit You, catering dietetyczny oferujący duży wybór smaków – od kuchni wegetariańskiej, nisko węglowodanowej czy bezglutenowej – aż po dietę skomponowaną z myślą o smakoszach i bywalcach modnych restauracji działa zgodnie z rosnącym na rynku trendem, stawia na rozwój i na początku października wystartowała z przełomową dla swojej marki kampanią digitalową „można? można!”, stworzoną przez agencję reklamową H2O Creative. Kampania oparta jest na serii pięciu spotów w konwencji mini serialu, w którym występują polskie gwiazdy filmowe – Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr.

W każdym z odcinków aktorzy odgrywają scenki bazujące na prawdziwych sytuacjach z życia użytkowników diet pudełkowych Nice To Fit You. Poruszają realne problemy, do których proponowane są konkretne rozwiązania gwarantowane przez markę. 

Bardzo ważne jest dla nas jakość i dotrzymywanie obietnic. Dlatego marka zaopiekowała się wszystkimi obszarami, które sygnalizowali klienci – szeroki wybór dań, aby potrawy smakowały tak, jak wyglądają, dostawy można było przełożyć na wygodny dla siebie termin i łatwo było zarządzać swoimi zamówieniami. Cieszymy się, że korzyści, które pokazujemy w naszej kampanii zgodziły się firmować gwiazdy takiej klasy jak Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr. – mówi Paweł Wróbel, CEO Nice To Fit You

Całej aktywacji towarzyszy charakterystyczne hasło „można? można!”, które w prosty i rzeczowy sposób podkreśla kluczowe benefity i definiuje Nice To Fit You jako zdecydowanego lidera w kategorii cateringów dietetycznych. Kampania jest emitowana w social mediach, na display’ach, YT, VoD, www, landing page’ach oraz w e-mail marketingu. 

To pierwsza tak duża i intensywna kampania naszej marki. Platforma komunikacyjna „można? można!” kierowana jest do nowych klientów, oczekujących od swojego cateringu dietetycznego „czegoś więcej”. Chcemy również, aby o jakości naszych usług i samego produktu dowiedziały się wszystkie osoby korzystające z diet pudełkowych – mówi Rafał Bartoszewicz, dyrektor marketingu i sprzedaży Nice To Fit You

Rosnący rynek, popularność i coraz większa konkurencja skłonią tę branżę do sięgania po rozwiązania reklamowe na szeroką skalę coraz częściej. 


Zobacz też:

Darmowy Spotify Premium dla użytkowników TikToka

Kolekcja plakatów na papierze ze zmarnowanego jedzenia od Too Good To Go

Serwis OLX utrudnia działalność pseudohodowcom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Agencja endless

Agencja Endless współtworzyła kampanię nowego programu randkowego w Player.pl 

Początki marketingu na instagramie

Początki marketingu na Instagramie mogą być trudne. Istnieje jednak kilka sposobów na skuteczne zwiększenie zasięgów