w

Lidl Polska z kampanią Kupon Plus w aplikacji Lidl Plus

lidl

Lidl Polska za pomocą kolejnych akcji pokazuje, jak ważne jest oszczędzanie i jak, w realny sposób, wpływa to na domowy budżet. W kolejnej odsłonie akcji „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom” sieć zaprasza do wspólnej zabawy i zdobywania kolejnych kuponów rabatowych – każde zakupy z aplikacją Lidl Plus przybliżają nas do jeszcze większych oszczędności. Akcja trwa już od teraz do 30 września.

Lidl Polska nieustannie realizuje ideę „Więcej na radość z życia” – klienci wiedzą, że codzienne zakupy w sklepach sieci to oszczędność czasu i pieniędzy. W ramach kolejnej odsłony akcji „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom”, Lidl zaprasza do wspólnej zabawy z wykorzystaniem aplikacji zakupowej Lidl Plus – dokonując zakupów w placówkach sieci zdobywamy dodatkowe kupony rabatowe.

Jak działa „Kupon Plus”? To proste – każde skanowanie aplikacji Lidl Plus przybliża użytkowników do otrzymania dodatkowych kuponów. Wystarczy zeskanować kartę Lidl Plus przy każdych zakupach i pasek postępu w aplikacji uzupełni się automatycznie. Za osiągnięcie każdego progu klient otrzyma specjalny kupon. Dodatkowe kupony pojawią się w zakładce „Kupony” – powinny być aktywowane przed wizytą w sklepie. Kupony, które oferuje aplikacja Lidl Plus to prosty i wygodny sposób na oszczędzanie, produkty można kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej

Aplikacja Lidl Plus, z której użytkownicy korzystają od ponad 1,5 roku, od razu zyskała grono zwolenników i w ciągu miesiąca od premiery znalazła się w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji (Lidl Plus wg appbrain jest na 6 pozycji w Polsce wśród Top Free aplikacji w kategorii Shopping, stan na 03.09.2020). Aktualnie w Polsce pobrało ją ponad 6,5 milionów użytkowników, którzy cenią sobie liczne promocje i kupony, zdrapki, praktyczne e-paragony, dostęp do gazetek, możliwość płatności mobilnych Lidl Pay oraz wydłużony do 30 dni okres na zwrot artykułów przemysłowych. Lidl Plus to aplikacja, wygodne narzędzie dla każdego klienta sieci Lidl i – co ważne – można je pobrać nieodpłatnie w sklepie Google Play i App Store. Zarejestrowani użytkownicy aplikacji mają możliwość logowania do konta https://www.lidl-sklep.pl/ bez osobnej rejestracji, z  wykorzystaniem tych samych danych i dokonania zakupów artykułów przemysłowych w internetowym sklepie lidl-sklep.pl.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

4 komentarzy

mieczysław fogg

Mieczysław Fogg – Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. Audycja i podcast Muzeum POLIN na 30. rocznicę śmierci artysty

big picture

Panasonic dołącza do klientów Big Picture