w

Lodówka dla bezdomnego od Haier

lodówka dla bezdomnego od haier 1

W Internecie nie milkną echa dotyczące niesamowitego szczęścia niektórych osób, które otrzymują w życiu szczególne podarunki, jak np. 2 samochody od bezdomnego. Dzięki Ekipie Haier i jej wyjątkowemu konkursowi #lodówkaodbezdomnego, teraz każdy ma szanse spróbować swojego szczęścia i stać się posiadaczem nowej lodówki.

Jak myślicie, jak wyglądałaby Polska, gdyby bezdomni rozdawali w niej nie tylko samochody ale także… lodówki? Odpowiedź na to pytanie zna Ekipa Haier, która od oferuje swoim fanom możliwość poczucia się jak „Ojciec Kierownik”, dzięki wyjątkowemu konkursowi, który właśnie rusza na jej fanpage’u. Nie musicie posiadać święceń kapłańskich by w nim wygrać, za to na pewno musicie wykazać się kreatywnością. Szczęściarz, który wygra zgarnie lodówkę marki Haier w tłusty czwartek – 8 lutego.

W Internecie nie milką echa na temat wyjątkowych podarków od bezdomnych. Co prawda, nie każdemu pisane jest, by w ten sposób stać się posiadaczem dwóch samochodów, ale dzięki Ekipie Haier każdy ma szanse wejść w posiadanie… lodówki. Wszystko za sprawą konkursu #lodówkaodbezdomnego.

Wchodząc na profil „Ekipa Haier” na Facebooku użytkownicy platformy znajdą post konkursowy z zadaniem, w ramach którego powinni odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to Tobie, a nie Ojcu Kierownikowi powinniśmy przekazać lodówkę od Pana Stanisława?”. Swoje odpowiedzi powinni zostawiać w komentarzu pod postem w dowolnej formie – tekstu, zdjęcia itd. By wygrać nagrodę główną, chłodziarko-zamrażarkę A3FE632CSJ, muszą stworzyć odpowiedź, która wzbudzi zainteresowanie komisji konkursowej.

Czas trwania: 30 stycznia – 6 lutego
Rozstrzygnięcie konkursu 8 lutego 2018 r. – w tłusty czwartek!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

twórca marki ikea zmarł w wieku 91 lat 5

Twórca marki IKEA zmarł w wieku 91 lat

albert einstein, lego, ikea i... klocki 6

Albert Einstein, LEGO, Ikea i… klocki