w

Mariusz Tarnaski w Green Parrot

Mariusz tarnaski

Do zespołu Agencji dołączył Mariusz Tarnaski, doświadczony programista i project manager, z ponad 13-letnią praktyką zawodową.

Początki jego kariery związane były z programowaniem w środowisku PHP, Java oraz Delphi. Sukcesywnie poszerzał swoje umiejętności o takie kompetencje jak tworzenie baz danych (MySQL, PostgreSQL, SQLite) czy korzystanie z wielu frameworków  i narzędzi, zarówno front-end jak i back-end. Mariusz uczestniczył także w rozwoju kilku projektów Open Source, dużą wprawę zdobył również w używaniu narzędzi testujących wydajność i użyteczność aplikacji internetowych (JMeter, Selenium, Siege). Biegle porusza się wśród systemów kontroli wersji (Git, SVN).

Od 2012 roku planował i wdrażał duże systemy informatyczne. Przez cztery lata był związany z firmą InSee. Zrealizował tam kilkadziesiąt projektów, w których zarządzał zespołami programistów. Przed rozpoczęciem współpracy z Green Parrot, związany był z RTV Euro AGD, gdzie z powodzeniem kierował projektami e-commerce, zarządzając i nadzorując prace specjalistów.
Uwielbia akwarystykę morską, książki fantasy oraz filmy Kubricka i Tarantino. W wolnym czasie gra w paintball.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polacy stawiają na mobile [badania]

Polacy stawiają na mobile [badania]

Zarobki w start-upach - wskazówki dla właścicieli mikro i małych firm

Zarobki w start-upach – wskazówki dla właścicieli mikro i małych firm