w

 Mathieu Deloly Dyrektorem Generalnym CEE w TIER Mobility

W związku z dynamicznym rozwojem TIER Mobility, Mathieu Deloly awansuje z pozycji Dyrektora Generalnego TIER Mobility Poland i obejmuje stanowisko Dyrektora Generalnego Europy Środkowo-Wschodniej. To nowo utworzone stanowisko, dzięki któremu możliwa będzie jeszcze efektywniejsza koordynacja działań w tym regionie i tym samym realizacja misji TIER – Zmiany Mobilności na Dobre.

Mathieu Deloly posiada szerokie doświadczenie zarządzania obszarem nie tylko e-hulajnóg, lecz także innych form współdzielonej mikromobilności, takich jak rowery oraz rowery elektryczne. W swojej karierze pracował m.in. dla BIRD – operatora e-hulajnóg oraz BikeU, dostawcy publicznych programów rowerowych, dzięki czemu dobrze poznał sektor mikromobilności miejskiej. 

TIER Mobility stoi na czele rewolucji zrównoważonego transportu. Kieruje nami misja, dzięki czemu mam duże poczucie satysfakcji z osiąganych przez nas celów. TIER daje mi możliwość wykorzystywania mojego doświadczenia do realnej zmiany mobilności i ograniczania jej negatywnego oddziaływania na środowisko. Wierzę, że to właśnie mikromobilność ma moc przekształcania otoczenia. Dlatego tak ważne jest efektywne łączenie jej z systemem komunikacji publicznej, a moim osobistym celem jest ścisła współpraca i budowanie partnerskich relacji z samorządami miast. – mówi Mathieu Deloly.

Deloly współpracę z TIER rozpoczął w 2021 roku i dotychczas sprawował funkcję Dyrektora Generalnego w Polsce. Z początkiem maja awansował na stanowisko Dyrektora Generalnego regionu Europy Środkowo-Wschodniej, w której usługa TIER obecnie obejmuje 3 kraje: Polskę, Słowację i Węgry. Do jego zadań należy zarządzanie ponad dwustuosobowym zespołem oraz rozszerzanie zasięgu działania TIER na kolejne kraje i miasta regionu. Jest również odpowiedzialny za bliską współpracę z miastami oraz oferowanie im jak najbardziej dopasowanej do ich potrzeb usługi neutralnego klimatycznie transportu.

 

 ***

O TIER Mobility

TIER Mobility jest czołowym europejskim operatorem w sektorze mikromobilności, którego misją jest Zmiana Mobilności Na Dobre. Udostępniając mieszkańcom szereg współużytkowanych, lekkich pojazdów elektrycznych, od e-hulajnóg po e-rowery i e-skutery, zasilanych przez własną sieć energetyczną, TIER pomaga miastom zmniejszyć ich zależność od samochodów. TIER, założony w 2018 roku przez Lawrence’a Leuschnera, Matthiasa Lauga i Juliana Blessina, ma swoją główną siedzibę w Berlinie i obecnie działa w ponad 185 miastach w 20 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Z myślą o zapewnieniu najbezpieczniejszego, najbardziej słusznego i zrównoważonego rozwiązania w kwestii mobilności, TIER jest neutralny klimatycznie od stycznia 2020 r.

Inwestorami spółki TIER są między innymi SoftBank Vision Fund 2, Mubadala Capital, Northzone, Goodwater Capital, White Star Capital oraz polski fundusz inwestycyjny Market One Capital. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tier.app.

Viola frogshopposting

Można zwariować i żyć normalnie – kampania społeczna o zdrowiu psychicznym 

Accenture song

Accenture Interactive zmienia nazwę na Accenture Song