Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Miłosz Jacyna przechodzi z K2 do albo albo 

albo albo 

Z początkiem października do agencji kreatywnej albo albo dołączył Miłosz Jacyna, obejmując funkcję Head of Social Media and Content.

Miłosz Jacyna z branżą reklamową jest zawodowo związany od 9 lat. Przez ostatnie 5 lat pracował w grupie K2, w której zaczynał jako Social Media Manager, zaś przed przejściem do albo albo pełnił funkcję Social Media Directora w agencji K2. Przez ten czas zdobył cenne doświadczenie zarządzając zespołem paid social oraz rozwijając kompetencje contentowe. W ramach grupy K2 prowadził działania dla marek takich jak: Desperados, SEPHORA, COSTA Coffee, H&M, Bols, Mountain Dew czy Samsung. Za zrealizowane projekty z obszaru social media otrzymał nagrody w konkursach IAB Mixx Awards oraz Innovation.

W albo albo, w roli Partnera wspólnie z Agatą Twardowską, współzałożycielką i Managing Director agencji, Jacyna zajmie się strategią dostarczania najwyższej jakości digital contentu i aktywacji dla marek w kategorii lifestyle & entertainment.

albo albo zawsze kojarzyło mi się z pionierskimi na polskim rynku realizacjami, takimi jak współpraca z raperami i artystami w ramach projektów dla Reebok Classic, J&B czy Dilmah – podkreśla Miłosz Jacyna – Etos agencji, dla której ważna jest estetyka, design i łączenie różnych kompetencji z obszaru komunikacji marek jest mi bliski. Dlatego zdecydowałem się na przejście do albo albo – dodaje.

Agata Twardowska, współzałożycielka i Managing Director agencji: Miłosz dołącza w świetnym czasie dla albo albo, wchodzi do już bardzo silnego i kreatywnego zespołu i na pewno przyczyni się do utrzymania tej dynamiki, zachowując dbałość o najwyższą jakość obsługi naszych klientów.

Współzałożyciel agencji Wojtek Nosowski podkreśla: Miłosz ma szerokie digitalowe know-how, zarówno z istotnego dla nas zakresu social media, ale także pod względem produkcji video, mediów czy też performance marketingu, ale – co bardzo istotne – podobnie jak Agata i ja – jest mocno osadzony w świecie kultury niezależnej i muzyki. Wierzymy, że pomoże nam przenieść działania agencji na nowy poziom!

albo albo powstało w 2010 roku, jako niezależna agencja kreatywna, specjalizująca się w działaniach komunikacyjnych na styku kultury popularnej, designu i lifestyle’u. Agencja świadczy usługi w zakresie strategii i kreacji, social media, produkcji digital contentu, web developmentu i developmentu aplikacji, a także obsługi PR, media relations i influencer marketingu. albo albo tworzy pomysły, które czynią marki wyróżnialnymi m.in. dla: Bulleit Bourbon, PURO Hotels, Singelton, Under Twenty, Watchout Studio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *