w

Miłosz Jacyna nowym dyrektorem działu Social w K2 Media

Miłosz jacyna

Agencja K2 Media wyłoniła nowego dyrektora działu Social. Awans otrzymał Miłosz Jacyna, dotychczasowy Social Media Team Leader, który na nowym stanowisku odpowiadać będzie za wszystkie usługi świadczone przez K2 Media w zakresie mediów społecznościowych, w tym także za rozwój działań związanych z zakupem Facebook Ads i analityką.

Jacyna zadba o wysoką jakość prowadzonych profili społecznościowych, tworzonego na nie contentu, doboru mediów w socialowych kampaniach oraz narzędzi analitycznych, pozwalających na jak najlepsze dopasowanie działań do potrzeb klientów. Dopilnuje także, by kampanie w Social Mediach były spójne z aktywnościami marek w pozostałych kanałach komunikacji.

Nowy Social Media Director K2M z branżą komunikacyjną związany jest od 7 lat. W tym czasie zrealizował kampanie dla wielu topowych marek, m.in.: Audi, Costa Coffee, Desperados, Kubuś czy SEPHORA. Do najważniejszych, prowadzonych przez siebie projektów zalicza: COSTAgram dla Costa Coffee, Desperados Party Challenge oraz platformę Saturn Technologicznie.

Do K2 Media Jacyna dołączył w 2015 roku. Wcześniej pracował w Brasil Warsaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

    Minimalistyczne opakowania

    Minimalistyczne opakowania a sprzedaż

    Blaski i cienie pracy w agencji eventowej

    Blaski i cienie pracy w agencji eventowej