w

Miłosz Jacyna nowym dyrektorem działu Social w K2 Media

Miłosz jacyna

Agencja K2 Media wyłoniła nowego dyrektora działu Social. Awans otrzymał Miłosz Jacyna, dotychczasowy Social Media Team Leader, który na nowym stanowisku odpowiadać będzie za wszystkie usługi świadczone przez K2 Media w zakresie mediów społecznościowych, w tym także za rozwój działań związanych z zakupem Facebook Ads i analityką.

Jacyna zadba o wysoką jakość prowadzonych profili społecznościowych, tworzonego na nie contentu, doboru mediów w socialowych kampaniach oraz narzędzi analitycznych, pozwalających na jak najlepsze dopasowanie działań do potrzeb klientów. Dopilnuje także, by kampanie w Social Mediach były spójne z aktywnościami marek w pozostałych kanałach komunikacji.

Nowy Social Media Director K2M z branżą komunikacyjną związany jest od 7 lat. W tym czasie zrealizował kampanie dla wielu topowych marek, m.in.: Audi, Costa Coffee, Desperados, Kubuś czy SEPHORA. Do najważniejszych, prowadzonych przez siebie projektów zalicza: COSTAgram dla Costa Coffee, Desperados Party Challenge oraz platformę Saturn Technologicznie.

Do K2 Media Jacyna dołączył w 2015 roku. Wcześniej pracował w Brasil Warsaw.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Minimalistyczne opakowania

  Minimalistyczne opakowania a sprzedaż

  Blaski i cienie pracy w agencji eventowej

  Blaski i cienie pracy w agencji eventowej