w

Nino Dzhikiya o biznesie w Wirtualnej Polsce

Nino o biznesie to nowy program wideo WP, przygotowany przez redakcję money.pl. Prowadząca Nino Dzhikiya zaprasza ludzi ze świata biznesu, motoryzacji i nowych technologii. Emisja w każdy poniedziałek.

Jeden odcinek programu składa się z trzech krótkich rozmów, z których każda trwa 3 minuty. Konkretnych odpowiedzi nt. aktualnych problemów, tajników prowadzenia firm czy rozwoju osobistego udzielają czołowi biznesmeni, menadżerowie, innowatorzy.

Gościem pierwszego programu był Maciej Panek, szef Panek Carsharing. W kolejnym będzie rozmowa z Mateuszem Juroszkiem, prezesem STS Zakładów Bukmacherskich oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Emisja w każdy poniedziałek na WP oraz money.pl. W pierwszym sezonie powstanie 12 odcinków. Program prowadzi Nino Dzhikiya, wicedyrektor obszaru biznes w Wirtualnej Polsce, wcześniej redaktor naczelna money.pl. Dzhikiya od lat jest związana z mediami biznesowymi. Zarządzała serwisem o nowych technologiach Inn:Poland. Publikowała w czołowych polskich gazetach: Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, Newsweek Polska.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z września 2018 r., z wszystkich produktów internetowych Grupy WP korzystało 21,1 mln realnych użytkowników. money.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis o finansach i biznesie. We wrześniu 2018 r. odwiedziło go 6,8 mln realnych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kampania hans memling sąd ostateczny tofu studio

Spot promujący „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga

2 edycja kampanii csr eurobanku #bezsmogu

2 edycja kampanii CSR eurobanku #BezSmogu