w

Jacek Amsterdamski nowym szefem serwisu WP Wiadomości

Jacek amsterdamski
Jacek Amsterdamski

Jacek Amsterdamski, zastępca redaktora naczelnego WP i dyrektor wideo portalu, został nowym szefem serwisu WP Wiadomości. Będzie łączył tę funkcję z dotychczasowymi obowiązkami.

Nową rolę Jacek Amsterdamski obejmie 1 września. Będzie odpowiedzialny za wzmocnienie i rozwój treści newsowych w Wirtualnej Polsce. Marzena Suchan, która do tej pory zarządzała serwisem WP Wiadomości, z końcem sierpnia odchodzi z Wirtualnej Polski. 

Nieustannie budujemy i poszerzamy nasze zespoły dziennikarskie. W Wirtualnej Polsce jest coraz więcej autorskich treści, reportaży i materiałów śledczych. Jacek Amsterdamski przez ostatnie lata współtworzył takie programy wideo online jak „Tłit”, „Newsroom” oraz „WP News” dla Telewizji WP, które notują świetne wyniki. Chcemy wykorzystać jego doświadczenie, aby wzmocnić cały obszar newsów w WP oraz korzystać z możliwości synergii serwisów wideo i WP Wiadomości. Jednocześnie dziękuję Marzenie Suchan za ostatni rok niezwykle intensywnej pracy i realizację ważnych projektów dla naszego serwisumówi Piotr Mieśnik, redaktor naczelny WP

Jacek Amsterdamski w Wirtualnej Polsce pracuje od 2014 roku. W tym czasie był odpowiedzialny między innymi za przebudowę i profesjonalizację działu wideo oraz za dystrybucję, produkcję i emisję Telewizji WP. Wcześniej pracował w Telewizji Polskiej, Agorze i Onecie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wartość rynku reklamowego

Wartość rynku reklamowego w Polsce: dwucyfrowe wzrosty [raport Publicis Groupe]

Abba na tiktok

„Gimme! Gimme! Gimme!”, czyli ABBA na TikToku