w

O influencerach i blogerach w radiu

 

 

Wojciech Kardyś, New Business Manager w agencji Szeri Szeri (grupa AdNext), od początku maja sprawdza się także w nowej roli. W sobotę poprowadził innowacyjny, autorski program w Radiu Kampus. Jest to rozmowa na zasadzie  AMA  (ask me anything). Z pytaniami zmierzą się najwięksi influencerzy (blogerzy i youtuberzy) w  Polsce. Audycji będzie można posłuchać w każdą sobotę o godzinie 13:00.

Radiowe AMA to pierwsza w Polsce audycja poświęcona influencerom i blogerom prowadzona przez praktyka, który zna branżę od podstaw. Program będzie w  całości poświęcony Internetowi (od fake-news po wynagrodzenie youtuberów po gości, od tego jak to jest zdobyć 10 000 likeów w godzinę, przeprowadzać wywiad z prezydentem czy jak prowadzić biznes na YouTubie po to kim jest blogerem i jak nim zostać).

Kardyś postawił na innowacyjną formułę – będzie go współtworzył z fanami poszczególnych influencerów. Słuchacze będą mogli zgłaszać swoje pytania.

Audycja jest adresowana do każdego, kto chociaż trochę interesuję się zjawiskiem influencingu oraz Internetem, kto  chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o współczesnych celebrytach oraz o tym jak radzić sobie z fake-newsami.

W pierwszym programie wystąpił Kuba Jankowski, jeden z pierwszych prowadzących kanału „Matura to Bzdura”, który opowiadał m.in. o tym jak zmienia się telewizja internetowa.

Audycji można posłuchać w każdą sobotę o 13:00 w Radiu Kampus  na 97,1 FM, przez Internet lub za pomocą aplikacji TuneIn.

Wojciech Kardyś w branży reklamowej pracuje od 5 lat. Od 3 lat związany jest z influencer marketingiem. Wcześniej pracował dla Schulz Brand Friendly, Content Plate oraz ProIdea, a przez 3 lata pisał do NaTemat.pl. W  Szeri Szeri opiekuje się między innymi Allegro, CEDC, Nivea czy Kompanią Piwowarską. Kardyś ukończył filozofię. Jest również absolwentem scenariopisarstwa na Wyższej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media

Jak opanować social media? Czyli jak możesz stworzyć swoją grupę odbiorców

Post robert lewandowski

Post na Facebooku wart pół miliona złotych