w ,

Hand Made z komunikacją dla allegro.sk

Allegro sk

Agencja Hand Made współpracuje z Allegro, pomagając serwisowi w promowaniu się na rynku słowackim, kontynuując tym samym ekspansję firmy po triumfie na rynku czeskim.

Allegro dąży do zostania liderem internetowych zakupów w Europie, a Hand Made zajmuje się tworzeniem strategii komunikacyjnej na potrzeby rozwijania obecności na platformach META, takich jak Facebook i Instagram. To obejmuje kreowanie treści i elementów wizualnych. Agencja skupia się na informowaniu o uruchomieniu allegro.sk, zastępując MALL.sk, oraz na promowaniu oferowanych usług, takich jak Smart czy Protect.

Mamy silną pozycję w Polsce, coraz mocniejszą w Czechach i właśnie startujemy na Słowacji. Roy Perticucci, Prezes Allegro

Jako team od lat realizujący działania SoMe dla allegro.pl, a od maja 2023 dla allegro.cz, bardzo cieszymy się z możliwości pracy nad kolejnym rynkiem! Komunikacja kampanii soft launch, hard launch oraz adaptacja działań ongoing na rynek czeski zdecydowanie przetarły nam szlaki. Ogromne znaczenie ma także codzienna współpraca z teamem Allegro, zarówno w Polsce jak i w Czechach. Marzena Żeber-Towpik, Social Media Manager w Hand Made.


  1. Szukaj wielu na Allegro – jak znaleźć najlepsze oferty w mgnieniu oka?
  2. Marta Krzemińska awansuje na stanowisko Head of Client Service w Peppermint powered by Quad
  3. Xiaomi x Mrozu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marta krzemińska awansuje na stanowisko head of client service w peppermint powered by quad

Marta Krzemińska awansuje na stanowisko Head of Client Service w Peppermint powered by Quad

Wojna cenowa

Wojna cenowa: dlaczego nie warto konkurować ceną i co zrobić, gdy oferta innych firm jest tańsza?