Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Katarzyna Kamińska odchodzi z Havas Poland

Po 14 latach pracy w Havas Group Poland Katarzyna Kamińska podjęła decyzję o rozpoczęciu nowego etapu w rozwoju zawodowym poza strukturami Grupy. Od 2016 r. była odpowiedzialna za rozwój Grupy, a w szczególności Havas PR.

Agencja Havas PR przez wiele lat była moim drugim domem. Jestem dumna ze wszystkich sukcesów firmy i dziękuję za te kilkanaście wspólnych lat naszym Klientom i pracownikom. Dziś nadszedł czas na podjęcie się nowych wyzwań zawodowych – mówi Katarzyna Kamińska.

Zarząd Havas Poland dotychczas składał się z trzech Partnerów — Doroty Mazur odpowiedzialnej za reklamę, Katarzyny Kamińskiej kierującej zespołem PR i Antoine’a Kolendowskiego rozwijającego dział Activation&Retail. Wraz z odejściem Kamińskiej Grupa przejdzie reorganizację struktury zarządczej. Szczegóły zostaną zakomunikowane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Katarzyna poinformowała nas o swoim odejściu z wyprzedzeniem, więc mieliśmy czas niezbędny do przemyślenia zmian i zastanowienia się nad naszymi planami na przyszłość. Na pewno zamierzamy mocno skupić się na współpracy na poziomie produktowym. Wkrótce podamy więcej szczegółów. Teraz chciałbym serdecznie podziękować Katarzynie za wspaniałą współpracę i ogromne zaangażowanie w ciągu tych wszystkich lat. Życzymy jej sukcesów w realizacji dalszych przedsięwzięć zawodowych — mówi Thomas Funk, Havas Managing Director Europe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *