w

Polska górą – dealer roku marki Peugeot pokaże Polskę z lotu ptaka

Należący do Grupy Pietrzak katowicki salon sprzedaży Peugeot Pietrzak w wyjątkowy sposób postanowił uczcić przyznany mu przez Peugeot Polska tytuł Dealera Roku. Projekt „POLSKA GÓRĄ” to seria unikatowych fotografii pokazujących nasz kraj z perspektywy lecącego ptaka. W pierwszej kolejności przepiękne zdjęcia regionu Górnego Śląska.

Katowicki dealer Peugeot Pietrzak otrzymał w tym roku wyjątkowe wyróżnienie – przyznawany przez Peugeot Polska tytuł DEALERA ROKU.

polska górą peugeot

polska górą peugeot

polska górą peugeot

polska górą peugeot

 

polska górą peugeot
Processed with VSCO with a9 preset

To najważniejsza w branży nagroda przyznawana przez importera za całokształt działalności. Aby dać wyraz, jak szczególne i ważne jest to wyróżnienie dla dealera – Peugeot Pietrzak nawiązał współpracę z Wojciechem Radwańskim – fotografem specjalizującym się w fotografii lotniczej. W jej efekcie powstaje wyjątkowy projekt „POLSKA GÓRĄ”.

Celem naszego projektu jest ukazanie pięknych polskich krajobrazów i przestrzeni miejskich z lotu ptaka. Nie zawsze będą to miejsce znane i oczywiste. Ale zawsze zaskakujące klimatem i urokiem. Jako firma społecznie odpowiedzialna i zaangażowana pro-ekologicznie chcemy przypomnieć Polakom, jak piękny mamy kraj i zwrócić uwagę, że jakość naszego środowiska naturalnego jest w naszych rękach. Jestem przekonany, że Wojciech Radwański udowodni, że Polska pozytywnie zaskakuje krajobrazowymi walorami – mówi Mateusz Widuch, Marketing Manager Peugeot Pietrzak.

Współpraca z Wojciechem Radwańskim będzie trwała przez cały rok. Wszystko po to, aby fotograf mógł pokazać Polskę z perspektywy wszystkich pór roku.

W ramach współpracy Peugeot Pietrzak udostępnił Wojciechowi Radwańskiemu samochód Peugeot Rifter, który jest adekwatnym narzędziem podczas realizacji projektu.
Finałem projektu będzie zaprezentowana w salonie Peugeot Pietrzak galeria zdjęć pt. „POLSKA GÓRĄ!”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

lokalne podróże

Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #JedziemyWPolskę                   

twój weekend, gazeta.pl kupuje i… zamyka kontrowersyjny magazyn erotyczny

Glass: the Lions for Change oraz Titanium Lion dla „Ostatniego Twojego Weekendu”