Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Polski dom produkcyjny dla francuskiej firmy kurierskiej

Firma kurierska Chronopost, będąca częścią DPD Group, zleciła realizację swojego najnowszego filmu wizerunkowemu polskiemu domowi produkcyjnemu f25. Film pod tytułem „Ciągle bliżej” powstał z okazji świąt 2015. Za projekt odpowiadała francuska agencja reklamowa KRDS Paris.

Celem filmu było w połączeniu ze świętami – pokazanie specjalnej dostawy przesyłki, która zawiera oprócz przedmiotu dostawy – emocje. Bohaterem filmu jest dostawca Chronopostu, który wykonuje różne zadania. Musi uczyć się piec ciasto, grać na gitarze i poznać sztuczkę magiczną. Materiał jest przeznaczony do promocji w Internecie, przede wszystkim na Facebooku i innych kanałach Social Media.

Fakt, że jakość naszej pracy budzi zainteresowanie zagranicznych agencji reklamowych to dla mnie przede wszystkim powód do dumy. W tym konkretnym wypadku o wyborze właśnie nas przesądziła współpraca z bardzo utalentowanym reżyserem i operatorem, ale kluczowe jest to, że możemy dostarczyć materiał spełniający oczekiwania wymagającego, francuskiego rynku. Bardzo ważny był także casting i dobór lokalizacji. Całość wygląda jak zrealizowana za granicą, a w rzeczywistości zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie – dodaje Marcin Dworucha, dyrektor zarządzający domu produkcyjnego f25.

[podobne_firma]