Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Socializer promuje nową kolekcję PANDORA

program afiliacyjny

Na fanpage’u [block]0[/block] na Facebooku ruszyła kampania promująca nową linię biżuterii tej marki, PANDORA ESSENCE COLLECTION. Poprzez specjalną aplikację fani marki będą mogli wygrać bransoletki i charmsy z promowanej kolekcji. Kampanię realizuje agencja Socializer, która zajmuje się kompleksową obsługą social media firmy PANDORA w Polsce.

Aby wziąć udział w konkursie, fani marki mają za zadanie wybrać trzy charmsy z nowej kolekcji, które odzwierciedlają najważniejsze, wartości, jakimi kierują się w życiu codziennym oraz uzasadnić swój wybór. Następnie, w dedykowanych albumach internauci mogą głosować na siebie nawzajem poprzez kliknięcie „Głosuj”. Zwycięzców konkursu wyłoni jury. Akcja trwa od 23 października do 5 listopada br.

Do tej pory wszystkie kolekcje biżuterii PANDORA – Unforgettable Moments – nawiązywały do niezapomnianych życiowych momentów i najlepszych wspomnień. PANDORA ESSENCE COLLECTION to pierwsza linia biżuterii PANDORA, która ma wyrażać najważniejsze osobiste wartości, takie jak radość, dobre samopoczucie czy mądrość.

Ruszyła kampania promująca nową linię biżuterii

Aplikacja promująca nową kolekcję marki jest kolejną realizacją agencji Socializer S.A. dla PANDORA Polska. Firmy zaczęły współpracę w maju br., a umowa o współpracy obejmuje pełną obsługę w mediach społecznościowych.

Pandora Essence Collection

źródło: mat. pras