w

Sprite prezentuje unikalną edycję puszek i butelek inspirowaną grą Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Sprite ugasi pragnienie graczy, którzy oczekują jednej z najgłośniejszych tegorocznych produkcji gamingowych – gry Cyberpunk 2077.  We współpracy z CD PROJEKT RED marka zaprojektowała unikalną edycję puszek i butelek z postaciami z gry. Limitowana edycja napoju jest dostępna na rynku od listopada. Ponadto z okazji nadchodzącej premiery marka Sprite przygotowuje szereg aktywności dla fanów gry i nie tylko.

Marka Sprite jest obecna w świecie gier już od kilku lat tworząc aktywacje skierowane do graczy i esportowców. Tym razem nawiązała współpracę z twórcami gry Cyberpunk 2077, która już niebawem trafi do graczy na całym świecie. Hasłem przewodnim kampanii jest “W 2077 pragnienie to przeszłość”, które w symboliczny sposób łączy świat gry ze światem Sprite.  

Wspieranie graczy jest częścią filozofii naszej marki już od kilku lat. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że możemy stworzyć dedykowany produkt dla fanów gry Cyberpunk 2077 Małgorzata Budnik, Senior Brand Manager Flavors, Coca-Cola Poland  

Na limitowanych puszkach i butelkach Sprite, obok postaci ze świata Cyberpunk 2077,  znajdą się także kody promocyjne, dzięki którym codziennie można będzie wygrać gry Cyberpunk 2077 oraz vouchery do sklepu CD PROJEKT RED GEAR. Promocja rozpocznie się 19 listopada. 

Premiera gry Cyberpunk 2077 odbędzie się 10 grudnia. Jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji bieżącego roku. 

Zobacz też: Kampania AdWords czy pozycjonowanie szerokie – na co się zdecydować?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Lokalne metody płatnosci

  Lokalne metody płatności – klucz do sukcesu polskich e-sklepów na zagranicznych rynkach

  Outbound i inbound marketing

  Tradycyjne podejście do marketingu lub skupienie na kliencie, czyli outbound i inbound marketing