w ,

Uwolnij kreatywność z LEGO

Lego kreatywnosc
lego kreatywnosc

Co roku marka LEGO specjalnie świętuje „Dzień Dziecka”. Także w tym roku szykuje niespodziankę dla najmłodszych i ich rodziców. Specjalnym działaniom towarzyszy kampania reklamowa, za której realizację odpowiadają Initiative i Reprise, obie firmy należące do grupy Mediabrands. 

Firma LEGO rozpoczęła najnowsza odsłonę wizerunkowej kampanii reklamowej „Uwolnij Kreatywność!”. Dodatkowo tegorocznemu Dniu Dziecka towarzyszy otwarcie oficjalnego sklepu LEGO w Polsce, umiejscowionego w galerii handlowej Westfield Arkadia w Warszawie. Sklep będzie można odwiedzić już od 27 maja br., a otwarcie będzie poprzedzone wielką Wystawą Dziecięcej Kreatywności LEGO zorganizowaną we współpracy z agencją ThinkEco. Prace będzie można obejrzeć na Polach Mokotowskich w Warszawie, w okresie między 27 a 30 maja. 

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja w roku i jako marka zabawkowa chcielibyśmy pokazać, jak kreatywnie można bawić się naszymi zestawami LEGO, budując nie tylko wedle instrukcji, ale też przebudowując i tworząc wyjątkowe budowle. Chcąc zainspirować dzieci i ich rodziców do tych nieskończonych możliwości tworzenia zorganizowaliśmy w tym roku wystawę unikalnych zwierzaków stworzonych przez Marcina Feltynowskiego, finalisty pierwszej polskiej edycji LEGO MASTERS. Zachęcamy gorąco do odwiedzin, gdyż będzie można wziąć udział w grze miejskiej i zdobyć wyjątkowe upominki – mówi Agata Czech, Senior Digital Manager LEGO.

Wydarzeniu towarzyszy kampania reklamowa w telewizji oraz w digitalu. Za jej realizację odpowiadają agencja mediowa Initiative i agencja Reprise. Oprócz standardowej emisji video w aktywację zaangażowani zostali influencerzy oraz stworzono niestandardowe nośniki na wiatach autobusowych i tramwajowych w centrum Warszawy (wykorzystano specjalną technikę przezroczystej dwustronnej folii, dzięki której kreatywne zwierzaki i pojazdy LEGO zostały „zawieszone” w przestrzeni miejskiej).


Zobacz też:

8 najważniejszych umiejętności, które powinien opanować każdy project manager

5 błędów najczęściej popełnianych przy prowadzeniu fanpage na Facebook

Jak podczas 5-minutowych sesji burzy mózgów wygenerować aż 108 pomysłów, czyli kilka słów o brainwriting 635

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień mamy

Dzień Mamy 2021 – zakupowe preferencje Polaków [Badanie AdColony i Mobiem]

Sia spotify

Spotify prezentuje najczęściej słuchane mamy wokalistki