w

You Yube w kinie

You yube w kinie

Historyczny moment dla polskiego YT – premiera filmu “Globstory” w kinie Luna w Warszawie. 2 lutego 2020 roku w Warszawie w kinie Luna odbyła się premiera pełnometrażowego filmu dokumentalnego „Globstory”, który następnego dnia pojawił się na kanale You Tube. 

„THE GAME. Migranci na szlaku bałkańskim” to pierwszy reportaż Kai i Mateusza, który opowiada historie ludzi bez państwa, bez dokumentów, marzących o życiu w innym świecie.
“Bilety na seans sprzedały się w 4 godziny. 350 osób chciało zobaczyć film wspólnie, na dużym ekranie, mając okazję spotkać twórców i wziąć udział w dyskusji. To dowód na to jak bardzo zaangażowaną społeczność zgromadził kanał “Globstory”. – powiedziała Ewa Zachariasz, managerka topowych blogerów i vlogerów podróżniczych w Polsce. 

Pierwsza próba pokazania filmu z YT na dużym ekranie miała miejsce w Płocku. W styczniu 2020 Astrofaza wyświetlił film pełnometrażowy „Na Księżyc – Jak Europa poleci na Księżyc?” także zapełniając salę kinową (80 osób). 

Pomysłodawcami projekcji filmów w kinie są Twórcy i Ewa Zachariasz – właścicielka agencji ATOMY PR – pierwszej agencji managementu i influence marketingu specjalizującej się w obszarze podróży i edukacji. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Branded content

Czy branded content sprzedaje? Mindshare publikuje wyniki nowego badania

Durex

Walentynki z Durex