w ,

Agencja Kierunek Kreatywny z kampanią dla Pracowni Sprzętu Alpinistycznego Małachowski

A sign on a sidewalk kierunek kreatywny śpiwory

Kierunek Kreatywny przygotował właśnie nową kampanię promującą śpiwory dla Marki Małachowski. Kampania wystartowała tuż po majówce i potrwa dwa miesiące. 

Bohaterami kampanii są wybrane produkty z portfolio marki, które zostały przedstawione w bardzo bezpośredni sposób mówiący o cechach funkcjonalnych i przeznaczeniu produktów. Styl wizualny kampanii inspirowany jest starymi katalogami górskimi, co ma nawiązywać do historii marki.  

Małachowski to kultowa polska marka istniejąca od 1977 roku, pracownia sprzętu alpinistycznego Małachowski, współpracuje z krakowską agencją Kierunek Kreatywny od ponad roku. W ramach współpracy agencja przygotowała nowe pozycjonowanie, strategię komunikacji, identyfikację wizualną, a następnie w 2023 roku przeprowadziła pierwszą kampanię kurtek zimowych.  

Agencja kierunek kreatywny z kampanią dla pracowni sprzętu alpinistycznego małachowski

Pracownia Sprzętu Alpinistycznego Małachowski to Polska marka założona przez Adama Małachowskiego, speleologa. Marka była zaangażowana w najważniejsze momenty dla historii polskiego himalaizmu, w tym zdobyciem Korony Himalajów przez Jerzego Kukuczkę. Obecnie marka produkuje kurtki puchowe, śpiwory oraz zajmuje się szyciem odzieży specjalistycznej na zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

A hand holding a book copywriting b2b

Czym się różni copywriting B2B i B2C?

Orbit® refreshers young leosia a woman with pink hair and a blue and yellow background

Young Leosia x Orbit® Refreshers