w

Allegro Days 2023

Allegro days

Znana platforma zakupowa, Allegro, ogłosiła datę swojego dziesiątego festiwalu promocji cenowych, Allegro Days, który rozpocznie się już 4 września. W tym roku wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy i po raz pierwszy otworzy swoje bramy dla kupujących na czeskiej platformie allegro.cz.

Co w tegorocznej edycji?

W bieżącym roku Allegro Days będzie oferować zniżki sięgające do 40% na produkty od topowych marek. Co więcej, wydarzenie to będzie miało również międzynarodowy zasięg. Po raz pierwszy będą mogli w nim wziąć udział także kupujący z Czech, dzięki niedawno uruchomionej platformie allegro.cz.

Idealny czas na zakupy szkolne i biurowe

Początek września, a co za tym idzie, zbliżający się początek roku szkolnego i powrót do biur, to doskonały moment na zakupy. Na platformie Allegro klienci znajdą szeroki asortyment produktów, od przyborów szkolnych przez zabawki edukacyjne do obuwia sportowego i artykułów biurowych.

Sukces poprzednich edycji

W ciągu ostatnich edycji Allegro Days, platforma zaoferowała niemal 30 milionów okazyjnych ofert, co uczyniło to wydarzenie jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dla polskich i teraz także czeskich konsumentów.

Allegro Days to nie tylko czas świetnych okazji cenowych, ale również możliwość dla sprzedających, aby dotrzeć do nowych rynków i zyskać nowych klientów, co czyni to wydarzenie korzystnym zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.


  1. Piotr Fronczewski i Kajetan Wolniewicz w grze Hero Legacy
  2. Agencja Allegro Ads z plusem i bez – sprawdź z kim współpracujesz
  3. 6 na 10 specjalistów korzysta z AI do tworzenia contentu. Czy copywriterzy powinni czuć się zagrożeni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Roksana kamińska dołącza do veneo

Roksana Kamińska dołącza do Veneo jako Head of Business Performance Development

Hity lata spotify

Spotify ujawnia, co Polacy najchętniej słuchali tego lata