w

Piotr Fronczewski i Kajetan Wolniewicz w grze Hero Legacy

Hero legacy

Głosy Piotra Fronczewskiego i Kajetana Wolniewicza zaczęły niedawno ożywiać magiczny świat gry Hero Legacy. Ta intrygująca współpraca między renomowanymi polskimi aktorami to inicjatywa krakowskiego studia Gamesture we współpracy z Immersive Forge.

Hero Legacy, teraz dostępne na App Store i Google Play, to hołd dla wszystkich miłośników tradycyjnych gier RPG. Gra, będąca nowością na polskim rynku mobilnym, z pewnością przyciągnie tych, którzy z nostalgią wspominają klasyki jak Heroes of Might Magic, Baldur’s Gate czy inne popularne tytuły tego gatunku. Miłośnicy gier open-world, z zamiłowaniem do odkrywania i rozbudowanej fabuły pełnej fascynujących postaci, również znajdą coś dla siebie w Hero Legacy.

Rozległy, magiczny świat Hero Legacy pozwala graczom na długie godziny eksploracji i budowania własnego królestwa. Już na samym początku, główny bohater spotyka swoich Przodków, którzy towarzyszą mu w jego podróży przez tajemniczy świat Estarii.

Hero Legacy to świadectwo pełne niespodzianek przygód, zadań do zrealizowania, bitew do rozegrania i decyzji kształtujących dalszy los bohatera. To przejmująca opowieść o odwadze, poszukiwaniu swojego przeznaczenia i sile przyjaźni. To przypomnienie, że to my i nasze decyzje kształtują naszą przyszłość.

U podstaw Hero Legacy leży wiara, w to że gracze nadal używają wyobraźni podczas gry i właśnie wyobraźnię chcemy w naszej grze pobudzać. Hero Legacy to otwarty świat, składający się z “hexów”, po których podróżując każdy z nas ma okazję przeżywać niezwykłe przygody, rozwijać swojego bohatera i budować królestwo… a to dopiero początek naszej historii – wyjaśnia Bartek Rozbicki, autor koncepcji i manager projektu Hero Legacy.

Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych gier mobilnych w Polsce i na pewno zaciekawi każdego łowcę przygód. Ten, kto odważy się wkroczyć w zapomniany świat Przodków będzie mieć niezwykłą okazję, aby odkrywać go wraz z miłą sercom graczy narracją Piotra Fronczewskiego i Kajetana Wolniewicza. Gracze mogą cieszyć pełną polską wersja gry zarówno w warstwie tekstów jak i nagrań audio, których w Hero Legacy nie brakuje. A to dopiero akt pierwszy tej epickiej przygody.

Polska wersja językowa gry jest dostępna już od 25 lipca w App Store oraz Google Play.
Oficjalna premiera Hero Legacy przewidywana jest jesienią tego roku.


  1. 6 na 10 specjalistów korzysta z AI do tworzenia contentu. Czy copywriterzy powinni czuć się zagrożeni?
  2. Reklama w grach komputerowych. Case study marki Grześki 
  3. Marka Tommy Hilfiger otwiera sklep w metawersum Roblox

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marketing w internecie

Ile kosztuje marketing w internecie i co się na niego składa?

Whites

Whites wprowadza zmiany w obszarze Client Service, Business Development i Marketingu