w

Moda z drugiej ręki na Allegro

Allegro rozwija wewnętrzny zespół marketingu

W ostatnich latach zmienia się podejście do mody, a ubrania z drugiej ręki coraz częściej trafiają do naszych szaf. Nic dziwnego – są nie tylko oryginalne i jakościowe, ale przede wszystkim wspierają zrównoważoną modę. Teraz moda cyrkularna dostępna jest także na Allegro dzięki współpracy z siecią sklepów VIVE Profit.

Jednym z głównych założeń mody cyrkularnej jest zmniejszenie konsumpcji nowej odzieży. Oznacza to zarówno korzystanie z materiałów z recyklingu podczas szycia, jak też wybieranie ubrań z drugiej ręki. Allegro wpisuje się w ten trend i podejmuje współpracę z VIVE Profit – sklepem z odzieżą cyrkularną, który od końca listopada dostępny jest na wiodącej platformie w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu setki ubrań znajdą nowy dom i zyskają drugie życie.

Cieszymy się, że możemy oferować klientom Allegro tak duży wybór odzieży, w tym tej pochodzącej z drugiej ręki, wpisującej się w ideę mody cyrkularnej. To segment, który zmienia się dynamicznie – teraz specjalnie wyselekcjonowana oferta ubrań i akcesoriów z drugiego obiegu jest na wyciągnięcie ręki, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dodatkową wartością jest możliwość skorzystania z udogodnień Allegro, w tym darmowej wysyłki w ramach pakietu Smart! Katarzyna Wosiek, Dyrektorka kategorii Moda na Allegro


Agencja Allegro Ads z plusem i bez – sprawdź z kim współpracujesz

Audioteka 2023. Czego najchętniej słuchaliśmy?

Anna Myślińska i Robert Olszewski w Havas Warsaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kampania t-mobile

Świąteczna kampania T-Mobile: coraz bliżej Santa

Lektor ai

Pierwsi lektorzy AI już w Storytel