w

Jak działa Apple TV?

Apple tv

Apple TV z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością Nic dziwnego. Ta niepozorna przystawka do telewizora, potrafi zamienić go w prawdziwe kino domowe, pełne zasobów multimedialnych. Jak działa Apple TV? I czy warto się skusić?

Co to jest Apple TV?

Apple Tv to przystawka do telewizora, dedykowana posiadaczom urządzeń marki Apple takich jak iPhone, iPad, a także osobom, które mają domu w domu telewizor. Zamienia je wtedy w telewizor Apple Tv. Te małe urządzenie poszerza funkcjonalność telewizora, jednocześnie dając dostęp do nowych treści. Dzięki przystawce możemy korzystać z aplikacji, gier, a także wielu programów. Zyskujemy nie tylko dostęp do Apple TV+, ale także wypożyczania lub kupowania filmów. Apple Tv oferuje także dostęp do oglądania filmów i seriali na popularnej platformie Netflix. Tak wiele możliwości sprawia, że w ułamku sekundy, nasz telewizor zamienia się w praktyczny i zaawansowany smart TV. Kupując Apple TV, w zestawie otrzymamy intuicyjny pilot. Dzięki niemu możemy zdalnie sterować. Na rynku dostępnych kilka modeli przystawek. Niektóre umożliwiają korzystanie z multimediów w jakości nawet 4K HDR z dźwiękiem Dolby Atmos. Takie parametry gwarantują piekielnie dobry dźwięk i zamienią nasz telewizor w prawdziwe kino domowe.

Jak działa Apple TV?

Apple TV to urządzenie, które zapewnia zaawansowane sposoby. Na całe szczęście jego obsługa jest banalna. Warto zaznaczyć, że przystawka wyposażona jest w Wi-Fi oraz Bluetooth. Natomiast sterujemy pilotem, dołączonym do zestawu. Co więcej, jeśli posiadamy iPhone’a, to możemy również i nim sterować. Aby zamienić swój telewizor w domowe kino, musimy skonfigurować przystawkę. Po uruchomieniu pojawi się panel główny. Cały interfejs jest czytelny i przyjazny, podzielony na kategorie. Dzięki temu wybór konkretnej nie powinien stwarzać problemu.  Możemy włączyć ulubiony serial, film na romantyczny wieczór, a za chwilę sprawdzić wiadomości, czy wyniki meczu na żywo. Urządzenie umożliwia nam korzystanie  z różnych platform VOD w jednym miejscu. Możemy wybrać abonamentowe treść Apple Original, obejrzeć ulubiony serial na Netflixie lub wypożyczyć czy kupić film np. na HBO GO. Apple TV daje także możliwość oglądania zdjęć i filmów z udostępnionych albumów lub biblioteki iCloud. Posiadając Apple TV i aplikację DOM, dodatkowo możemy sterować inteligentnymi systemami domowymi.

Jaką wersję Apple TV warto wybrać?

Apple Tv dostępne jest w kilku wersjach. Różnią się one między sobą funkcjami oraz ceną. Wśród wariantów mamy:

1. Apple TV 32GB 2017

Przystawkę kupimy w zestawie z pilotem z dotykową powierzchnią. Dzięki temu mamy możliwość szybkiego przewijania oraz wybierania konkretnych elementów na ekranie telewizora. Dużym atutem jest wspieranie materiałów jakości 4K. Przystawkę dostaniemy w atrakcyjnej cenie.

2. Apple TV 4k

To urządzenie zabiera nas do nowego wymiaru telewizji. Gwarantuje najwyższa jakość obrazu 4K i funkcję HD, a tym samym perfekcyjnie odwzorowuje kolory i szczegóły. Atutem jest Dolby Atmos.

Jak działa apple tv?Informacje zaczerpnięte z: idream.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przypadki użycia

Jak opisywać przypadki użycia – use cases?

Cyberpunk 2077

Play rozpoczyna współpracę z CD PROJEKT RED