Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Bleed for the throne – oddaj krew [kampania Inea +HBO]

W sobotę 4 maja 2019 r. w samym centrum Poznania odbędzie się akcja krwiodawstwa organizowana przez INEA oraz HBO z okazji premiery ostatniego sezonu serialu „Gra o tron”. Na Placu Wolności stanie też Żelazny Tron, a każdy kto przyłączy się do akcji, otrzyma serialowe gadżety.

Dla wszystkich fanów „Gry o tron”, którzy majówkę zdecydowali się spędzić w mieście, INEA wraz z HBO przygotowała akcję krwiodawstwa pod hasłem: „Bleed For The Throne – oddaj krew!” Odbędzie się ona 4 maja 2019 r. w godz. od 12 do 17 na poznańskim Placu Wolności.

Każdy, kto zdecyduje się przyłączyć i odda krew, otrzyma unikatowe gadżety z logo serialu HBO. Dla fanów „Gry o tron” przygotowane zostały też dodatkowe atrakcje – zdrowe napoje oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia z serialowymi White Walkersami czy Żelaznym Tronem.

– Chcemy zachęcić nie tylko fanów serialu „Gra o Tron”, ale też wszystkich poznaniaków do tego, żeby przyłączyli się do naszej akcji i oddali krew. Jako INEA bardzo chętnie angażujemy się w inicjatywy, które mają dodatkowy wymiar i pomagają – komentuje wydarzenie Michał Bartkowiak, Wiceprezes INEA S.A.

Akcję wspiera Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu oraz władze miasta, które objęły to wydarzenie swoim patronatem.

program afiliacyjny

One Comment

Leave a Reply
  1. Byłem na PE o 14:50, gdzie poinformowano mnie że nie można już dziś oddać krwi. Jechałem specjalnie w tym celu 30 km. Przed wyjazdem sprawdzałem czy nie ma aktualizacji informacji, chociażby ze względu na pogodę. Organizacja żenada! Jak tu pomagać skoro nie potrafią przyjąć pomocy. Zawiodłem się.

Dodaj komentarz