w

Chupa Chups z kampanią Gumy Balonowej

chupa chups

Wystartowała nowa kampania Perfetti van Melle promująca linię gum balonowych Chupa Chups. Za kreację oraz zakup mediów w kampanii odpowiada agencja mediowa Havas Media.

Z początkiem lipca rozpoczęła się kampania mediowa Perfetti Van Melle reklamująca linię gum balonowych Chupa Chups. Akcja promocyjna skupia się wokół trzech smaków gum – Tutti Frutti, Truskawka oraz kultowa Niebieska Malina, która dodatkowo barwi język. Jest to pierwsza koloryzująca guma balonowa na rynku zainspirowana lizakami Chupa Chups Colors, które od lat cieszą się ogromną popularnością.

Cała linia produktowa Chupa Chups Guma Balonowa dedykowana jest konsumentom, którzy uwielbiają świetną zabawę i spontaniczną radość.
Działania promocyjne prowadzone są online, w tym na profilach społecznościowych marki. Za zakup mediów oraz kreację online odpowiada agencja mediowa Havas Media. Za kampanię na profilach marki w serwisach Facebook oraz Instagram odpowiada agencja G7/Livebrand, a na TikToku agencja DMG CTRL Krzysztof Budzyński.
Link do video:

 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

współpraca z influencerem

Czy warto współpracować z influencerem? Tak – i to przynajmniej z kilku powodów

influencer marketing na instagramie

Influencer marketing na Instagramie: jak w pełni wykorzystać jego możliwości?