w ,

Finger Lickin’ Love – Powiedz Tak z KFC

finger lickin’ love - powiedz tak z kfc 1

Poznaliście się w restauracji KFC, trafiliście do niej na pierwszej randce, a może po prostu połączyła was szalona miłość do soczystego kurczaka w panierce? Takie uczucie zasługuje na wyjątkowe zwieńczenie – sieć restauracji KFC w Polsce zaskakuje swoich fanów niezwykłym projektem pierścionka zaręczynowego.

Pierścionek zaprojektowany z myślą o zakochanych składa się z dwóch części. Zewnętrzna warstwa, ze złota próby 750, przywodzi na myśl chrupiącą panierkę. Tak jak panierka KFC kryje w sobie soczyste kawałki kurczaka, tak jej złoty odpowiednik skrywa wyjątkowe elementy. Wewnątrz znajdziemy bowiem zaręczynowy pierścionek wykonany z platyny próby 950, wysadzany dookoła niemal 150-cioma drobnymi diamentami. Ukoronowaniem jest  diament o wadze 0,7 karata.

finger lickin’ love - powiedz tak z kfc 2

finger lickin’ love - powiedz tak z kfc 3

finger lickin’ love - powiedz tak z kfc 4

 

Ten niezwykły projekt to nie lada gratka dla prawdziwych miłośników KFC zakochanych w swojej drugiej połówce. Na razie marka nie ujawnia planów dotyczących produkcji i warunków nabycia pierścionka.

Wiadomo jednak, że jeśli znajdą się pary chętne do przypieczętowania swojej miłości pierścionkiem KFC, marka przygotuje dla nich specjalną, weselną niespodziankę.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

filmoteka szkolna z nowym serwisem www 13

Filmoteka Szkolna z nowym serwisem www

polacy czytają książki – i da się na tym zarobić 14

Polacy czytają książki – i da się na tym zarobić