w

Foszer Sawicki wzmacnia zespół produkcyjny

To część naszej strategii, dzięki której chcemy stworzyć silny zespół profesjonalistów, gotowych do pracy przy najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Dlatego też szukamy osób o ugruntowanej pozycji i doświadczeniu. – mówi Bartłomiej Foszer, Managing Director domu produkcyjnego.

Nad całością zespołu jako Head of Production czuwa Monika Jaworska, która do Foszer Sawicki przeszła z grupy Leo Burnett gdzie pracowała przy kampaniach Orange, T-mobile, Heineken, Samsung, Alior Bank czy MetLife. Odpowiada za zarządzanie pracą zespołu i kontakty z klientem.
Kolejną osobą, która przeszła do Foszer Sawicki jest Ewa Paradowska, wcześniej związana z Chimney Poland. Jako kierowniczka postprodukcji odpowiadała głównie za projekty fabularne oraz telewizyjne dla takich klientów jak Canal+, Discovery, TVN turbo, Studio Munka czy Kino Świat. Będzie odpowiadać za projekty animacyjne i całość postprodukcji.
Zespół powiększył się także o Łukasza Tomasza Kołtunowicza – reżysera i doświadczonego producenta, mającego na swoim koncie współpracę z TVN, TVN Turbo TVN Style, TVP, TLC, czy Huawei. W Foszer Sawicki ma być odpowiedzialny za produkcje ATLowe.

Ostatnim członkiem zespołu został Piotr Gerke – nowy kierownik produkcji, wcześniej związany z warszawskim Prime Time w którym pracował przy produkcjach dla Multimedia Polska, Netii, czy Play.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Jeden ping

  1. Pingback:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Kampania społeczna lgbt

  K2 autorem kampanii poświęconej przemocy domowej wobec osób LGBT

  Blame us

  CrossEyes z agencją Blame Us