w

HalfPrice z kampanią wiosna-lato

Halfprice kampania reklamowa
halfprice kampania reklamowa

Samemu, we dwoje, z chłopakiem, przyjaciółką albo z psem? Z jedną białą koszulą, a może z naręczami kolorowych ciuchów w szalone wzory? Wybierz to, co lubisz. Tej wiosny w przymierzalniach HalfPrice każdy znajdzie coś dla siebie.

Kampania wiosna-lato HalfPrice przenosi w samo epicentrum wydarzeń, do przymierzalni. Dzięki niepowtarzalnym zdjęciom Stanisława Bonieckiego i barwnemu spotowi w reżyserii Grajpera, łatwo zatracić się w nieposkromionej energii modowych eksperymentów. Do tego pulsujące dźwięki utworu specjalnie skomponowanego dla HalfPrice przez produenta Duit, wykonanego przez Rosalie – to recepta na prawdziwe wiosenne przebudzenie.

Half_price-8. Jpg
Half_price-17. Jpg
Pan ostatni?
Sklepy HalfPrice działają według formuły off price, według której przez cały rok cały nasz asortyment jest dostępny w cenach nawet o 80% niższych niż cena producentów. W HalfPrice znajdziesz aż ponad 1000 znanych, światowych marek i szeroki asortyment mody damskiej, męskiej, dziecięcej, sportowej oraz wyposażenia wnętrz, a także osobny dział Luxury Brands ze znanymi markami luksusowymi. Na samą myśl o staniu w kolejce odechciewa ci się zakupów? Rozumiemy. Jeśli zamiast wybrać się do sklepu stacjonarnego wolisz zostać na kanapie – nic prostszego. Nasz sklep online działa pełną parą. Zaledwie parę tapnięć w telefonie dzieli cię od paczki z ubraniami odpowiadającymi na wszystkie twoje wiosenne fantazje, wygodnie dostarczonej pod drzwi. Wszystko to w świetnych cenach, dostępne na wyciągnięcie ręki, bez wychodzenia z domu
Half_price-27. Jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Opacka

    „Czas tworzy wartość” – niestandardowa kampania dewelopera ze zdjęciami Jacka Poremby

    Ikea

    Uchodźcy i uchodźczynie częścią IKEA Retail Polska