Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Jaworski i Szulc wzmacniają zespół K2 Media.

Do zespołu K2 Media, agencji mediowej należącej do Grupy K2, dołączyły 2 nowe osoby, wzmacniając zespół agencji w obszarze: TV&Multiscreen oraz obsługi Video. Tomasz Jaworski objął stanowisko Head of TV&Multiscreen, natomiast Aleksander Szulc zajął stanowisko Head of Video.

Tomasz Jaworski z branżą mediową związany jest od 2003 roku. Wcześniej pracował 5 lat w StarcomMediaVest Group, gdzie jako media manager w zespole T-mobile zarządzał budżetem TV oraz komunikacją marki Heyah. Pracował m.in. Honda, Centro, Rynair, Vivus Finance oraz dla marek z portfolio GlaxoSmithKline. W K2 Media Joworski zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i prowadzeniem kampanii video we wszystkich kanałach komunikacji, począwszy od tradycyjnej TV poprzez platformy VOD, YouTube, kończąc na nośnikach mobilnych.

Aleksander Szulc od 2007 roku jest zawodowo związany z nowymi mediami i marketingiem interaktywnym. Ostatnio pracował jako partner w butiku Dozo Media. Wcześniej związany był firmą Sotrender, gdzie odpowiadał za relację z przedstawicielem mediów, zarówno tych elektronicznych jak i tradycyjnych. Ma doświadczenie w pracy dla następujących marek: Nike Poland (Running&Football), Atlas, Bank Zachodni WBK, Grupa Pracuj, Porty Lotnicze, ClickCommunity itd. W K2 Media Szulc odpowiedzialny jest za działania Digital TV.

„Wiemy, że video to najbardziej perswazyjna forma komunikacji. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie Tomka i Olka wniesie do naszej organizacji ogromną wartość, która zasili nasz zespół.” – komentuje Maciej Godlewski, Client Services Director w K2 Media.

Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 50 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: L’Oreal, Carrefour, Grupa Medicover, Grupa PZU, LG, Meritum Bank, Nutricia, Play, Polpharma, Provident, COSTA, BZ WBK, Coty Polska – Playboy Frangrances, AmeriGas, ActivLab Sport.